Zbieraj punkty w Strefie Dzieci i wygrywaj nagrody!


Opublikowane w pt., 26/08/2016 - 07:37

W siódmej edycji krynickiego święta biegów zapraszamy do zabawy pn. „Mały sportowiec Festiwalu Biegowego na 7”. Przygotowaliśmy ponad 100 nagród!

Uczestnicy zabawy mają za zadanie zebrać, jak najwięcej punktów aktywności w Strefie Dzieci 7. Festiwalu Biegowego. Punkty. w postaci festiwalowych pieczątek, zbieranych na specjalnych karteczkach. będzie można zdobyć za uczestnictwo w biegach, konkursach w Strefie malowania, turniejach i quizach w Strefie gier planszowych, Kąciku czytelniczym, konkursach w Strefie Ruchu oraz Koralowej Strefie Dzieci. Minutowy program aktywności w Strefie Dzieci znajdziecie w Informatorze 7. Festiwalu Biegowego, dołączonym do pakietu startowego.

Wśród dzieci uczestniczących w zabawie, którym uda się zebrać co najmniej 5 pieczątek, rozlosujemy ponad 100 nagród. Będą wśród nich książki wyd. Debit „Biegnij Ciastku Biegnij”, gry i karty wyd. Piatnik, mini gry wyd. Alexander, quizy rodzinne wyd. Czuczu oraz wyd. Xplore Team, kredki Multikolor i długopisy wymazywalne Fiorello, kredy brokatowe i flamastry pastelowe Crayola, wejściówki do Parku Linowego Ablandia oraz malowanki, gazetki, płyty z bajkami ufundowane przez sklep Bajkowa TV.

Do zobaczenia już niebawem w Krynicy!

Zespół Strefy Dzieci


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce