Potrenuj na trasie Grand Prix w Biegach Górskich Gdynia 2014


Opublikowane w śr., 19/03/2014 - 10:13

Od 15 do 29 marca będzie można potrenować na oficjalnej trasie pomorskiego cyklu, która na ten czas została profesjonalne oznakowana przez organizatorów. Szczegóły w komunikacie:

Wychodząc naprzeciw uczestnikom naszego cyklu, oznaczyliśmy trasę biegu Grand Prix w biegach górskich. Będą to czerwono / białe kierunkowskazy przymocowane do drzewa co 400m (widoczne na zdjęciu) i znajdujące się we wszystkich newralgicznych miejscach i głównych zakrętach trasy.

Oznaczenie będzie dostępne przez 3 tygodnie. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do przetestowania trasy. Oczywiście nie gwarantujemy, że jakiś żartowniś ich nie usunie albo zmieni kierunek. Raz w tygodniu będziemy sprawdzać ich umiejscowienie i ewentualnie poprawiać.

Organizatorzy

Przypominamy, że cykl rozpocznie się 12 kwietnia. Kolejne rundy zaplanowano na 17 maja, 14 czerwca i 26 lipca. W programie każdej z rund znalazły się biegi na 5 i 10 km oraz Wielka Pętla Nordic Walking.

Najdłuższy dystans ostatniej eliminacji cyklu będzie jednocześnie rundą Ligi Festiwalu Biegowego. Będzie można zdobywać punkty do klasyfikacji „Najlepszy Góral”. Posiadacze Karty Biegacza będą mogli zapisać się do biegu z rabatem 10% na wpisowe.

Finałowymi rundami Ligi Festiwalu Biegowego w kat. „Najlepszy Góral” będą Bieg na Jaworzynie oraz Bieg 7 Dolin, ultramaraton 66 km oraz bieg górski 36 km (do wyboru), które zostaną rozegrane w ramach V Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce