Okiem Eksperta: Grzegorz Sudoł


Witam wszystkich fanów biegania, lekkiej atletyki, sportu a przede wszystkim portalu www.festiwalbiegowy.pl

Dla tych, którym jestem mniej znany w kilku sowach przybliżę swoją sylwetkę:
Trzykrotny Olimpijczyk (Ateny VIIm Pekin IXm -50km Londyn XXIVm 20km) 
Srebrnym medalistą Mistrzostw Europy 2010 w chodzie na 50km IVm w Mistrzostwach Świata na 50km Berlin 2009
Wielokrotnym Mistrzem Polski, (aktualnym na 20km)
Pracownikiem AWF Kraków w Katedrze Teorii i Metodyki LA (otwarty przewód doktorski)
Trenerem Lekkiej Atletyki
W teście Coopera przebiegłem jako chodziarz 3970m
Wielokrotnie uczestniczyłem w różnych biegach masowych, przełajowych, okolicznościowych

Więcej na www.grzegorzsudol.pl

 

W rubryce okiem eksperta postaram się przybliżać, doradzać, prezentować na kilku płaszczyznach. Główną będzie sprzęt sportowy. Dla nas wszystkich i dla mnie też, bardzo ważną rolą stanowią detale, które w dużym stopniu mogą decydować o powodzeniu, sukcesie czy też zrealizowaniu założonego celu.

Mówiąc o detalach mam na myśli choćby takie jak: obuwie, akcesoria sportowe, gadżety. Asortyment ten pomagać ma nam, abyśmy tak jak wspomniałem mogli uzyskać  lepszy rezultat, ale też z większą przyjemnością wykonać trening i dbać o swoje zdrowie.
Mam nadzieję, że odwiedzać nas będą Ci, którzy chcą czerpać wiedzę z mojego doświadczenia, chcący edukować swoją wiedzę o sprzęcie sportowym, świadomi potrzeb biegacze amatorzy i nie tylko.
Uprawiam dyscyplinę, w której bardzo często decydują szczegóły. Odpowiedni dobór napojów-nawadnianie, chłodzenie, dostarczanie energii na trasie, odpowiednie obuwie, kontrola tętna, prędkości, wygodny, funkcjonalny oraz również ładny dla oka strój. Spotykam wielu studentów którzy zadają pytania, sam pytam ich oraz często siebie, co można jeszcze poprawić, w co się doposażyć aby trening był skuteczny, przyjemny i łatwiejszy.

Od kilku lat jestem również właścicielem sklepu sportowego oferującego asortyment lekkoatletyczny. Rozmowy ze środowiskiem sportowym, lekkoatletycznym pozwalają mi zorientować się na potrzeby Was sportowców, pasjonatów, osób aktywnych, realizujących swoje cele i wyzwania.
Postaram się przygotowywać dla Was porównania różnych produktów, doradzać oraz przybliżać ważne dla sportowca rzeczy dotyczące sprzętu sportowego.

Zapraszam
Grzegorz Sudoł.

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce