„Aktywuj się w maratonie”. Ćwicz do Maratonu Gdańsk


Opublikowane w czw., 24/01/2019 - 07:35

Wielu biegaczy oraz osoby, które planują start w 5. Gdańsk Maratonie z pewnością ucieszy powrót organizowanego przy pierwszych edycjach tej imprezy projektu "Aktywuj się w maratonie". Począwszy do 27 stycznia br. Radosław Dudycz wraz z trenerami podejmie się zadania przygotowania Was do ukończenia w kwietniu królewskiego dystansu w Gdańsku.

Nowa odsłona programu wystartuje w niedzielę 27.01.2019 roku. Jeżeli myślisz o zmierzeniu się z dystansem maratońskim podczas 5. Gdańsk Maratonu, zapraszamy do udziału w bezpłatnych treningach biegowych opracowanych i prowadzonych przez Radosława Dudycza oraz grupę jego trenerów wspomagających. Ich wiedza oraz szerokie doświadczenie sprawią, że przygotowania do tak trudnego dystansu będą przyjemne i pomogą zapewnić Ci satysfakcję z wyniku na mecie gdańskiej imprezy.

Zajęcia będą poprowadzone w dwóch grupach zaawansowania. Do każdej z nich będą przyporządkowani dwaj trenerzy, odpowiedzialni za bezpieczne i efektywne przeprowadzenie treningu. Autorem planów i koordynatorem projektu jest Radosław Dudycz - Mistrz Polski w Maratonie w latach 2010, 2009, Wicemistrz w latach 2012, 2005, 17. zawodnik Maratonu Nowojorskiego w 2013 r., rekordzista Polski w Półmaratonie w kategorii M40.

Przydatne informacje:

  • zabierz ze sobą wygodne buty sportowe, sportowy strój dający swobodę ruchu, który powinien być dostosowany do warunków atmosferycznych
  • zajęcia będą trwały około od 1h30’ do 3h30’
  • warto zabrać ze sobą wodę, żele energetyczne i izotonik oraz strój na przebranie po treningu

Lokalizacje:

Zbiornik Świętokrzyska II
ul. Konstantego Bergiela 1
Niedziela, godzina 9:00

Molo Gdańsk Brzeźno
Środa, godzina 18:00

Organizatorzy: Miasto Gdańsk, Gdański Ośrodek Sportu

Informacje: http://gdanskmaraton.pl

źródło: Gdański Ośrodek Sportu


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce