BRUBECK 3DRunPRO – Biegaj komfortowo

BRUBECK 3DRunPRO – Biegaj komfortowo


W bieganiu obok motywacji, chęci działania i doskonalenia się, po krótkim czasie czerpania satysfakcji z aktywności dość szybko istotną rolę zaczyna odgrywać sprzęt, akcesoria i odzież. Bez względu na dystans, który pokonujemy wygodne buty robią różnicę, tak samo jak nowoczesna, dopasowana do wymagań intensywnego wysiłku odzież. Ważne by koszulka do biegania nam nie przeszkadzała, nie uciskała, nie powodowała otarć przez ściąganie i zwijanie się na dłuższych trasach oraz by pozwalała ciału oddychać. Jeśli dodatkowo jest odpowiednio lekka i świetnie dopasowana do ciała to mamy już dobrą kandydatkę do ulubionego biegowego zestawu.

Bieganie to jednak dyscyplina, w której fizjologia i zmiany temperatury, tak zewnętrznej, jak i temperatury na ciele biegacza mają istotny wpływ na poczucie komfortu podczas wysiłku, co potem przekłada się także na osiągane wyniki. Oczywiście nie każdy biega po to, by szlifować życiowe czasy w każdym kolejnym starcie. Ale niech Ci z Was, którzy regularnie biegają przypomną sobie tylko satysfakcjonujący moment sprawdzenia zaskakująco dobrego czasu na swoim koronnym dystansie i uczucie przypływającej energii, które zupełnie przesłania zmęczenie. Przyjemne, prawda?

Planowanie konkretnych wyników to dłuższa perspektywa, na początku znaczenie ma konsekwencja i regularność, które błyskawicznie przeradzają się w pasję. W czerpaniu radości i łapaniu zdrowych nawyków aktywnego życia właściwy sprzęt może nam bardzo pomóc. Wymierna korzyść, którą osiągamy dzięki funkcjonalnej odzieży to przede wszystkim komfort podczas uprawiania biegu, kiedy często zostajemy sam na sam z myślami, trasą, ale też chłodem czy gorącem i innymi niedogodnościami, których wpływ chcielibyśmy ograniczyć. BRUBECK, polska marka odzieży termoaktywnej dostarczyła biegaczom innowacyjną technologię w swojej kolekcji 3DRunPRO, która wspomaga termoregulację organizmu i przyczynia się do podniesienia komfortu użytkowania koszulek podczas aktywności fizycznej o zróżnicowanym stopniu wysiłku, w różnych warunkach atmosferycznych.

Na pierwszy rzut oka zauważymy, że koszulki 3DRunPRO zostały stworzone z dzianiny, której konstrukcja została oparta na bazie trójwymiarowego modelu siatki. Jego przestrzenność powoduje, że w strukturze koszulki powstają dodatkowe strefy wypełnione powietrzem. Pomiędzy koszulką a ciałem biegacza powstaje naturalna warstwa termoizolacyjna, która utrzymuje ciepłotę ciała na odpowiednim poziomie. Zatem przy niższych temperaturach zewnętrznych produkt spełnia funkcję ciepłochronną.

Budowa koszulki pozwala w pełni wykorzystać funkcjonalność materiałów użytych do jej produkcji. Zastosowaną w warstwie wewnętrznej przędzę polipropylenową charakteryzuje bardzo niski poziom chłonięcia wilgoci, dzięki czemu jej nadmiar nie zostaje zatrzymany w bezpośredniej bliskości ciała. Zewnętrzna warstwa z poliamidu wspomaga transferowanie wilgoci na zewnątrz odzieży, odprowadzając ją razem z nadwyżką ciepła, by skóra mogła pozostać sucha i świeża. W rezultacie efektywny transport zwiększonej ilości wilgoci powoduje także uczucie chłodzenia. Funkcje termoregulacyjne uzupełniają w produktach z kolekcji 3DRunPRO właściwości higieniczne. Dzianina ma właściwości antyalergiczne, nie powoduje uczuleń i podrażnień oraz właściwości bakteriostatyczne, które sprawiają, że rozwój bakterii, a wraz z nimi nieprzyjemnych zapachów zostaje ograniczony.

W zależności od potrzeb biegacze mają do wyboru koszulki z długim i krótkim rękawem oraz bezrękawnik. Kolekcję uzupełniają także bokserki, slipy oraz rękawki, także w technologii 3D. W kolekcji 3DRunPRO wśród mocnych, nasyconych barw wyróżnia się koszulka Husar w narodowej kolorystyce, w której chętnie stratują biegowi ambasadorzy BRUBECK – m.in. Andrzej Radzikowski, ubiegłoroczny zwycięzca legendarnego ultra biegu Spartathlonu, Patrycja Bereznowska, aktualna rekordzistka świata w biegu 24h, czy świeżo upieczeni zwycięzcy ekstremalnych zimowych maratonów Piotr Suchenia (North Pole Marathon) i Bartosz Mazerski (Baikal Ice Marathon).

Produkty 3DRunPRO zapewniają mistrzom swobodę ruchów, przy doskonałym dopasowaniu do ciała, odpowiednią wentylację obok transportu wilgoci, ochronę przed otarciami dzięki miękkości i elastyczności dzianiny, a także ochronę przed przegrzaniem. Koszulki stanowią odpowiedni wybór jako odzież zewnętrzna przeznaczona do aktywności w wysokich temperaturach, poprawiają komfort użytkowania i wpływają na efektywność biegu dzięki swoim właściwościom. Wypróbujcie technologię 3DRunPRO, a wybór ulubionej koszulki treningowej i startowej będzie najłatwiejszą decyzją przed każdym kolejnym biegiem.

Sprawdź kolekcję BRUBECK 3DRunPRO: www.brubeck-sport.pl

Polecamy również:


Podziel się: