Katowice: Przebadaj się przed półmaratonem


Opublikowane w pon., 07/05/2018 - 10:10

- Sport i biegi to zdrowie, ale oprócz aktywności fizycznej chcemy zaproponować Wam również możliwość sprawdzenia swojego stanu zdrowia w dniu naszego półmaratonu – zachęcają organizatorzy Wizz Air Katowice Half Marathon, który już 10 czerwca.

- Na placu pod Spodkiem będzie czekać na Was stanowisko Movember Polska, przygotowane przez Fundacja Kapitan Światełko. Zgadza się - Movember to organizowana w listopadzie kampania dla mężczyzn, ale dzięki polskim organizatorom pojawia się również na imprezach sportowych przez cały rok.

- Na stanowisko Movember Polska każdy biegacz będzie mógł sprawdzić swój cukier oraz wydolność oddechową, a panowie upewnić się, że z ich zdrowiem intymnym jest wszystko w porządku. Panów po 50 roku życia zapraszamy na badania poziomu PSA we krwi, zaś panów przed 45 rokiem życia - na badania USG jąder.

- Oba badania są bezbolesne i zajmują około pięciu minut, nie wymagają żadnych przygotowań, a wynik dostępny jest od razu. Wszystkie badania prowadzone przez Movember Polska realizowane są w formule "zapłać ile zechcesz" w ramach prowadzonej przez organizatorów zbiórki.

- Panowie! Zadbacie o Wasze zdrowie?

Więcej o tym wydarzeniu znaleźć można na stronie http://halfmarathonkce.pl/.

Red. / org


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce