Magical Shoes - buty minimalistyczne do biegania i chodzenia [EXPO Festiwalu Biegowego]


Opublikowane w wt., 11/12/2018 - 11:50

Ludzkie stopy są arcydziełem biomechanicznym. Radzą sobie z każdym rodzajem ruchu: od chodzenia i biegania do tańczenia i skakania. Natura zaprojektowała naszą stopę tak, żeby dostosowała się do każdego rodzaju podłoża. Dlatego nasze buty minimalistyczne zostały stworzone w taki sposób, aby umożliwiały najzdrowszy i najbardziej naturalny sposób poruszania się w obuwiu (barefoot running).

Buty minimalistyczne (barefoot shoes) to obuwie wykonywane tak aby jak najbardziej przybliżyć nas do naturalnego biegania i chodzenia. Mają na celu przypomnieć nam w jaki sposób poruszaliśmy się zanim zaczęliśmy chodzić w  twardych , ciasnych i ciężkich butach przez które zdeformowaliśmy nasze stopy i naturalny sposób poruszania się .

ZERO DROP

Drop, czyli spadek to różnica wysokości między piętą, a palcami. W naszych butach minimalistycznych wynosi dokładnie zero, umożliwia to naszym stopom równomiernie rozłożenie nacisku i płynne przejście całej długości stopy, podczas chodzenia i biegania naturalnego. Podniesiona pięta powoduje skrzywienie linii kręgosłupa i wymusza nienaturalne uderzenie pięty. Magical Shoes pomagają załagodzić napięcie w dolnej części pleców i sprawiają, że poruszasz się zdrowo.

EKSTREMALNA ELASTYCZNOŚĆ

Elastyczność = Brak sztucznej stabilizacji

Nasze ekstremalnie elastyczne Magical Shoes pozwalają pracować Twoim mięśniom  bez sztucznej ingerencji, zapewniając naturalną sprężystość w każdym Twoim kroku. Twarde obuwie ze stabilizacją deformuje stopy i ogranicza naturalny zakres ruchów, osłabiając mięśnie i stopy.

NATURALNY KSZTAŁT LUDZKIEJ STOPY

Magical Shoes zostały zaprojektowane tak, aby odzwierciedlić naturalny kształt ludzkiej stopy. Obuwie wykonujemy na specjalnej formie , co powoduje, że są szerokie w palcach. Szerokie buty pozwalają palcom stopy zapewnić stabilną podstawę wsparcia podczas każdej wykonywanej aktywności..

CIENKA I NIEZNISZCZALNA PODESZWA

Nasza pięciomilimetrowa podeszwa MS Rubber jest nie tylko cienka i elastyczna, jest jednocześnie wyjątkowo odporna na przebicie i zdzieranie. Dodatkowo dostosowuje się do każdego ruchu stopy oraz pozwala pobudzić  200000 nerwów znajdujących się w każdej ze stóp

ULTRALEKKIE

Waga MS Explorer rozmiaru 42 to tylko 180 gram! Zaskakująco niską wagę uzyskaliśmy dzięki użytym materiałom najwyższej jakości , oraz przemyślanym procesem konstrukcji

Buty Magical Shoes to produkt polski -  mała rodzinna fabryka znajduje się na południu Polski w Tagranicac - produkowany ręcznie z wysokiej jakości materiałów. Dostępny jest od rozmiaru 27 do 54.h.

Adres: Brzezinska 40, 34-120 Targanice
Tel.: 731 997 407 
E-mail: info@magicalshoes24.com 
Internetwww.magicalshoes24.com

Buty minimalistyczne Magical Shoes przetestujesz i kupisz na targach EXPO TAURON Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju. Kolejna edycja odbędzie się w dniach 6-8.9.2019.

Dla posiadaczy Karty Biegacza rabat 10 proc. na całą ofertę Magical Shoes. 

źródło: Magical Shoes


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce