Maraton wg Arthura Lydiarda wg. Celińskich [PREZENTACJA]

 

Maraton wg Arthura Lydiarda wg. Celińskich [PREZENTACJA]


Opublikowane w pon., 11/01/2016 - 08:43

Ultra Beskid Sport oraz Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają wszystkich chętnych na spotkanie z biegaczami Anną i Robertem Celińskimi. Biegacze opowiedzą o swoich przygotowaniach do maratonów i planach treningowych wg Arthura Lydiarda.

 

Ania jest wielokrotną medalistką mistrzostw Polski w biegach górskich, brązową medalistką mistrzostw świata w maratonie górskim w 2013 roku. W 2014 roku zdobyła brązowy medal mistrzostw Polski w maratonie ulicznym. Jej najlepszy wynik w maratonie to 2:53 (Boston, 2011). Jest ambasadorką japońskiej marki Mizuno. 

Robert przebiegł 95 maratonów i kilka górskich ultra. Ukończył maratony na 7 kontynentach i wszystkie 6 World Marathon Majors. Robert jest założycielem klubu Byledobiec Anin. 

Anna i Robert Celińscy są Ambasadorami Festiwalu Biegów. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielili się wielokrotnie z uczestnikami Forum Sport, Zdrowie, Pieniądze w ramach PZU Festiwalu Biegowego. 
 
Spotkanie odbędzie się we wtorek 12 stycznia o godzinie 18.30 w Hali Wielofunkcyjnej w Bielsku-Białej przy ul.Karbowej. Udział w prelekcji jest bezpłatny. Rejestracja nie jest wymagana. Polecamy!
 
Wydarzenie na Facebooku: ZOBACZ
 
Więcej o prelegentach:

Anna Celińska: http://www.annacelinska.com
Robert Celiński: http://www.robertcelinski.com

red. / UBS

fot. UBS /  Photocreate.co.jp


AKTUALIZACJA

Mamy dla Was prezentację ze spotkania. Do pobrania TUTAJ.

Zdjęcia ze spotkania:

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce