Nordic Walking Camp w Przesiece - tylko dla kobiet


Nordic Walking Camp to wydarzenie skierowane specjalnie i tylko do kobiet, które chcą rozpocząć swoją przygodę z Nordic Walking lub doskonalić umiejętności w tym zakresie. To doskonała i bardzo wiosenna okazja, by naładować akumulatory na cały rok i zadbać o swoje: ciało i duszę - to dwa nierozłączne elementy. 

Na końcu drogi - w pięknie położonym ośrodku "Chybotek", w malowniczej, dolnośląskiej wsi Przesieka u stóp Karkonoszy z górskim, wyjątkowym i klimatycznym wodospadem Podgórnej w tle... - to musi się udać! Te bardzo aktywne i energetyczne 3 dni to wyjątkowy czas tylko dla Ciebie. Maj to piękny miesiąc, a Karkonosze to idealne miejsce do uprawiania nordic!

Co proponujemy? Bardzo dużą dawkę pozytywnej energii z jeszcze większą dawką nordic! A będzie to wyglądało następująco...

Przyjeżdżacie do Przesieki (woj. dolnośląskie) w piątek ok. g. 16.00. Już o g. 18.00 zapraszamy Was na pierwszy - zapoznawczy - trening nordic w terenie. Na tym treningu poznamy siebie, a także podstawowe elementy prawidłowej techniki nordic walking. O g. 20.00 zapraszamy Was na spotkanie informacyjne, gdzie przedstawimy Wam szczegółowy harmonogram Nordic Walking Camp. W sobotę odbędą się 3 treningi nordic: poranny (mega energetyczny i aktywny poranek z kijami przy muzyce), popołudniowy (kształtowanie z kijami - siła, szybkość, wytrzymałość) i wieczorny (elementy techniki nordic - doskonalenie). 

W niedzielę odbędą się 2 treningi nordic: poranny (mega energetyczny i aktywny poranek z kijami przy muzyce), popołudniowy (kształtowanie z kijami - siła, szybkość, wytrzymałość). W niedzielę ok. 16.00 zakończymy oficjalnie nasz camp i wręczymy certyfikaty uczestnictwa wszystkim uczestniczkom! 

Wszystkie treningi będą odbywały się w malowniczych Karkonoszach i będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską PSNW/PZLA. Ponadto ważne: nasz każdy trening będzie dostosowany do poziomu sprawności Uczestniczek - dlatego nie obawiaj się, że nie dasz rady!

Cena: 399 zł / osoba

Cena zawiera:

  • 2 noclegi w pięknym, nowym ośrodku wczasowym Chybotek w Przesiece (bardzo ładne pokoje 3 i 4 osobowe, *pokój 2 osobowy - dopłata)
  • zdrowe i dobre wyżywienie: 2 śniadania (1 w sobotę, 1 w niedzielę) i 2 obiadokolacje (1 w piątek, 1 w sobotę)
  • 6 profesjonalnych dwugodzinnych treningów nordic walking z wykwalifikowaną kadrą trenerską PSNW/PZLA - wszystkie treningi poprowadzi dla Was Paulina Ruta - absolwentka AWF Wrocław, fizjoterapeuta, trener Nordic Walking z lic. PSNW/PZLA
  • wypożyczalnię profesjonalnych kijów do nordic walking na czas trwania campu. Uwaga: Dojazd do Przesieki zapewniacie sobie same. 

Dodatkowe atrakcje (płatne dodatkowo):

Na miejscu możesz dodatkowo skorzystać z zabiegu masażu klasycznego prowadzonego przez wykwalifikowanego masażystę (częściowy lub całościowy)

Na miejscu możesz dodatkowo skorzystać z porady licencjonowanego dietetyka (m.in. pomiar składu ciała przed i po, zapotrzebowanie kaloryczne Twojego organizmu)

Jeżeli jesteś zainteresowana dodatkowymi atrakcjami - poinformuj nas o tym przy zapisie! Dostosujemy godziny Twoich dodatkowych atrakcji tak, by nie kolidowały z harmonogramem campu.

Ilośc miejsc ograniczona. Zapisy od 14 marca do 11 maja (lub do wyczerpania miejsc). 

Let's Nordic - zapraszamy!

Zapisy: 

email: 
prezespsnw@gmail.com 
tel. 668 005 085 
Paulina Ruta

Organizatorem Nordic Walking Camp jest Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking (www.psnw.pl - zapoznaj się z nami!)

źródło: PSNW


Polecamy również:


Podziel się: