#PantsJumpChallenge na siłę biegową. Tak to robi mistrzyni


Opublikowane w wt., 14/08/2018 - 10:36

Co pewien czas na mediach społecznościowych pojawia się jakieś wyzwanie. Teraz wkracza „Pants Jump Challenge”. Reguły są tu proste - jak nazwa wskazuje, wystarczy wskoczyć w swoje spodnie. Nie jest to jednak zadanie proste, co potwierdzają m.in. doświadczenia lekkoatletów.

W zabawie wzięła udział m.in. była sprinterka, a obecnie bobsleistka Amerykanka Lolo Jones - halowa mistrzyni świata w biegu na 60 m ppł z 2008 i 2010 roku, czwarta zawodniczka igrzysk w Londynie na 100 m ppł. Wykonała zadanie, choć nie w pierwszym podejściu.

Lolo Jones do wyzwania nominowała trzykrotną medalistkę olimpijską z Rio Amerykankę - Tori Bowi, Kendrę Harrison – halową mistrzynię świata z 2018 w biegu na 60 m ppł, oraz Kanadyjkę Sage Watson specjalizującą się w biegu na 400 m. Czekamy na odpowiedź.

Swoich sił „we wskakiwaniu w spodnie” próbują też miłośnicy sportu, którzy nie są zawodowcami.

Niezależnie czy wyzwanie się rozwinie do rozmiarów „In My Feelings Challenge”, które to swoim uczestnikom przynosiło sporo obrażeń…

... czy też zakończy szybko swoje życie, podziwiamy sprawność śmiałków. Część nie wie, że ćwiczą tak siłę biegową i stabilizację.

RZ


Polecamy również:


Podziel się: