Peater - zbilansuje i ułoży ci dietę, zadba o menu


Opublikowane w pt., 08/02/2019 - 20:25

Zdrowy styl życia, dieta bogata w świeże i nieprzetworzone produkty oraz odpowiednia dawka ruchu. To wszystko zapewnia nam dobre samopoczucie i idealną sylwetkę. Często mamy jednak problem ze znalezieniem programu dietetycznego, „skrojonego” konkretnie pod siebie. Jak w tej sytuacji utrzymać motywację i nie zrażać się drobnymi potknięciami w kwestiach żywieniowych? Odpowiedzią na te pytania ma być Peater – platforma online, która proponuje w pełni indywidualne podejście do żywienia.

Poznanie indywidualnych potrzeb organizmu pomaga cieszyć się dobrym zdrowiem i utrzymać idealną wagę. Świadome jedzenie ma sprawiać przyjemność pochodzącą ze smaku ulubionych potraw. Tymczasem… często lekceważymy ważną rolę jedzenia. Wychodzimy z domu bez śniadania, w pracy na szybki obiad przegryzamy kanapkę. Zapominamy o jedzeniu owoców i warzyw, sięgając w ich miejsce po łatwiejsze produkty wysokoprzetworzone. Dlaczego tak robimy? Tłumaczymy się brakiem czasu i motywacji. A przecież zdrowe odżywianie wcale nie musi być czasochłonne, ani wiązać się z jakimiś wyrzeczeniami.

Tu właśnie z odsieczą ma przyjść Peater. To zaprojektowane przez doświadczonych dietetyków, kucharzy i programistów rozwiązanie, wspierające wszystkie aspekty zdrowego stylu życia. Pomoże schudnąć lub osiągnąć inny cel związany z odżywianiem. Dostarczy plany dietetyczne online uwzględniające aktywność fizyczną, ułatwi zakupy oraz gotowanie dla rodziny.

Czym jest Peater

Wykorzystując wieloletnie doświadczenia w rozwoju programów żywieniowych (m. in. platformy Dietmap, z której skorzystało dotychczas ponad 350 tysięcy osób), wnioski z 15 tysięcy wiadomości od użytkowników oraz bazę 2 tysięcy ugotowanych i sfotografowanych posiłków, zespół Peatera stworzył rozwiązanie z potężną bazą food know-how – przepisów i porad żywieniowych.


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce