Pierwsze kroki z Under Armour Hovr Sonic


Opublikowane w śr., 19/09/2018 - 09:49

Pierwszy raz parę Under Armour Hovr Sonic postanowiłam zabrać na trasy Festiwalu Biegowego w Krynicy Zdroju. Idealne miejsce i okoliczności do testów tego nowego modelu znanej i cenionej na całym świecie marki. Miałam w planie kilka mocnych startów na twardej nawierzchni, które wymagały od obuwia maksymalnego wsparcia i ochrony dla narażonych na duże przeciążenia mięśni.

Model UA Hovr Sonic sprawdził się w tych warunkach znakomicie, towarzysząc mi na trasie od świtu po późną noc, w warunkach atmosferycznych równie zróżnicowanych jak moje tętno w trakcie biegu. Cholewka buta wykonana z przewiewnej i szybkoschnącej tkaniny otula stopę niczym skarpetka, podczas gdy podeszwa wykonana z pianki UA Hovr i zastosowana technologia Energy Web amortyzują kontakt stopy z podłożem i maksymalizują sprężystość wybicia. But jest lekki, elastyczny i miękki, natomiast perforacja w podeszwie zewnętrznej gwarantuje świetną przyczepność na mokrej nawierzchni.

Mając na stopach UA Hovr Sonic czułam się pewnie na ostrych wirażach, stromych zbiegach i wymagających dodatkowej energii długich, prostych odcinkach.

Z UA Hovr Sonic znamy się od niedawna niemniej już dziś jestem przekonana, że to wyjątkowo komfortowe buty do biegania, które z pewnością poleciłabym zarówno początkującemu jak i wytrawnemu biegaczowi.

Dla mnie to z pewnością początek obiecującego partnerstwa na biegowych ścieżkach.

Anna Sołtysik, Ambasadorka Festiwalu Biegów

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce