"Piramidki', "dwudniówki" - tak trenują do Krynicy

"Piramidki', "dwudniówki" - tak trenują do Krynicy


Nastały wakacje, a nimi wyjazdy rodzinne. Jest na to sposób - treningi indywidualne. Nie zabraknie ich w planach naszych podopiecznych na lipiec, co nie znaczy że zwalniamy obroty. Wręcz przeciwnie. Poniżej PLANY TRENINGOWE na lipiec.

Kuba - poziom sportowy: 10 km w 40:33 

Po biegu w Legionowie wyraźnie dostrzegalny jest już wzrost formy. Nagrodą będą... 30-kilometrowe wybiegania i podkręcone tempo treningowe. W Krynicy Kuba celuje w Runek Run i solidny wynik na mecie. 

Joanna - poziom sportowy: 10 km w 43:11

Joasia celuje w Bieg 7 Dolin 64 km, ale na długie treningi przyjdzie jeszcze czas. W planie na lipiec m.in. piramidki progowe i dynamiczne "sześćsetki", bo tempo "osiemsetek" mogłoby spowodować (na razie) więcej szkód niż pożytku.  Nie zabraknie też zabawy prędkościami, czyli fartleku.

Magdalena - poziom sportowy: 10 km w 50:13

W czerwcu Magdalena odpuściła dwa treningi i ma o to do siebie spore pretensje. My pokazujemy, że nie ma w tym nic złego i że wykonana praca nie poszła na marne. Progres, jaki czyni nasza podopieczna napawa dużym optymizmem przed startem w... Biegu 7 Dolin 34 km. Tak - apetyt rośnie w miarę jedzenia i planowaną wcześniej na Krynicę Życiową Dziesiątkę i Konspol Półmaraton Magdalena zastąpi właśnie górami. Po Festiwalu Magdalena chce zaatakować maraton, dlatego nasz plan na Krynicę musi uwzględniając także ten wątek. Zdrowie przede wszystkim! 

Tomek - poziom sportowy: 10 km w 39:47

W lipcu treningi będą dłuuuugie, bardzo dłuuuugie. 100 km w Krynicy samo się nie przebiegnie, a na pewno nie w zdrowiu. Tomasz będzie uskuteczniał "dwudniówki wytrzymałościowe", w tym start w Gorce Ultra Trail. O szybkiem wbieganiu na szczyty nie ma jedna mowy - cel na jesień jest jasny! 

Archiwalne PLANY TRENINGOWE naszych podopiecznych znajdziecie w sekcji #SzykujsienaKrynice (kliknij w poniższą belkę). Zachęcamy do pobierania planów i dostosowywania do swoich potrzeb. Do Waszej dyspozycji są także PLANY RAMOWE na każdy miesiąc - TUTAJ plan na lipiec. 

Piszcie do nas jak idą wasze treningi, jakie macie sukcesy ale i problemy. Do Krynicy już tylko nieco ponad 2 miesiące! 

red. 


Polecamy również:


Podziel się: