Popraw formę z Garmin vívosmart 3


Nowy monitor aktywności vívosmart® 3 to inteligentny sposób na lepsze wyniki. Opaska charakteryzuje dyskretny wygląd, a to za sprawą ukrytego wyświetlacza, który jest widoczny tylko wtedy, gdy tego potrzebujesz. Monitoruj swoją aktywność1 i uzyskuj dostęp do inteligentnych powiadomień oraz funkcji monitorowania, np. całodziennego pomiaru wysiłku.

Miej oko na kondycję
 
Technologia nadgarstkowego pomiaru tętna Garmin Elevate™1 umożliwia urządzeniu vívosmart 3 oszacowanie pułapu tlenowego, będącego wskaźnikiem bieżącego poziomu kondycji. Jest to nasz pierwszy dedykowany monitor aktywności, który oferuje tę możliwość. Pułap tlenowy jest także stosowany do obliczania wieku sprawnościowego, a obliczany w ten sposób wiek sprawnościowy pozwala stwierdzić, czy osiągane są realne postępy w zwiększaniu kondycji. Im niższy jest ten wiek od faktycznego wieku, tym lepiej. Dzięki ciężkiej pracy i ćwiczeniom użytkownicy mogą podnieść swój pułap tlenowy i obniżyć wiek sprawnościowy.

Całodzienny pomiar wysiłku
 
vívosmart 3 mierzy także zmienność tętna i reakcje ciała na zmiany w natężeniu wysiłku w ciągu dnia. Możesz wyświetlać bieżące dane wysiłku na urządzeniu lub w serwisie Garmin Connect™, gdzie uzyskasz więcej codziennych danych.

Zliczanie powtórzeń
 
Twój idealny towarzysz na siłowni. Jeśli planujesz trening siłowy, zrezygnuj z notesu i pozwól urządzeniu vívosmart 3 zliczać powtórzenia i serie. Monitoruje ono również czas ćwiczeń i czas odpoczynku między seriami.

Połącz, podejmuj wyzwania i rywalizuj
 
Wypróbuj Garmin Connect™ Mobile, aplikację dla naszej społeczności internetowej, za pośrednictwem której możesz sprawdzać swoje postępy, udostępniać je przez media społecznościowe oraz rywalizować z innymi użytkownikami2.

mat. pras.


Polecamy również:


Podziel się: