Warszawa: Biegowy wieczór z Reebok RUN CREW


Opublikowane w pt., 01/06/2018 - 08:11

Intensywne kolory, nastrojowa trasa i muzyka - oto treningowa propozycja Reebok RUN CREW. 7 czerwca warszawska społeczność biegowa zaprasza na wyjątkowe spotkanie w nieco innym klimacie niż dotychczas - trening wzdłuż Bulwarów Wiślanych zakończy afterparty.

Reebok RUN CREW zaprasza na kolejny, wspólny bieg. Tym razem uczestnicy spotkają się w barze Babie Lato, skąd wystartują o godz. 20:30. Trasa liczyć będzie blisko 7 km i została wyznaczona wzdłuż Bulwarów Wiślanych. Zajęcia biegowe będą połączone z seriami ćwiczeń.

Pora treningu zobowiązuje. Każdy z uczestników otrzyma wyróżniające się, fluorescencyjne opaski. Dodatkowo na całym dystansie towarzyszyć im będzie muzyka. Wprawieni w imprezowy klimat biegacze będą mogli kontynuować zabawę na afterparty, gdzie czekać będzie DJ oraz drobny poczęstunek.

Czwartkowe spotkanie poprowadzi ambasador marki Reebok, Paweł Nerek, wraz z trenerami Reebok RUN CREW. Trening odbędzie się z podziałem na trzy grupy: początkujący, średnio zaawansowani oraz zaawansowani. Na miejscu będzie można wypożyczyć i przetestować buty biegowe Reebok FLOATRIDE.

Podstawowe informacje

  • czwartek, 7 czerwca, w godz. 20:30 - 21:45
  • bar Babie Lato, Bulwar Flotylli Wiślanej
  • zbiórka o godz. 20:00
  • liczba uczestników - 180 osób

Udział w treningu jest bezpłatny. Na wydarzenie można się zarejestrować na stronie www.reebokruncrew.pl. Liczba miejsc ograniczona.

mat. pras.


Polecamy również:


Podziel się: