Women’s Run ponownie w Dzielnicy Włochy

Women’s Run ponownie w Dzielnicy Włochy


Już od 5 lipca wszystkie mieszkanki Dzielnicy Włochy i okolic, które nie były do tej pory przekonane do aktywności fizycznej bądź pragną wrócić do niej po dłuższej przerwie, będą mogły uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach w ramach programu Women's Run & More.

Chcesz zadbać o swoją kondycję fizyczną, sylwetkę i dobre samopoczucie? Chciałabyś biegać, ale brakuje Ci motywacji, towarzystwa albo profesjonalnych porad? Dołącz do nas! Już w środę 5 lipca pierwszy trening Women’s Run Włochy!

Kolejne bezpłatne treningi pod okiem wykwalfikowanego instruktora będą odbywały się do końca września, w każdy wtorek od godzinny 18:00. Program przeznaczony jest głównie dla osób początkujących, które chcą zyskać odpowiednią wiedzę, jak rozpocząć swoją przygodę z rekreacją i bieganiem.

Women's Run & More realizowany jest nieprzerwanie od 7 lat w wybranych dzielnicach Warszawy. Treningi w bieżącej edycji realizowane są również w dzielnicach Ursynów, Bielany i Wola. Zapraszamy do udziału.

Aby wziąć udział w programie wystarczy zarejestrować się na stronie www.womensrun.pl, zaakceptować regulamin i pojawić się na trenigu !

Program treningów:

Pierwszy trening – środa, 5 lipca godzina 18:00

Kolejne treningi w każdy wtorek o godz. 18:00 od 11 lipca do 26 września.

Trasa: Park Cietrzewia

Zbiórka: siłownia plenerowa w parku od strony ul.Cietrzewia

Czas trwania treningu: ok. 60 minut

Trener: Monika Małecka


Organizatorzy:

ABK Sport - agencja marketingu sportowego www.abksport.pl

Urząd Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy

mat. pras.


Polecamy również:


Podziel się: