Wróć na aktywne ścieżki z Veroni! Jakościowy i smaczny energetyczny skok w jesień


Opublikowane w czw., 08/11/2018 - 15:38

Upały zdecydowanie zelżały, słońce nie grzeje już tak mocno. Zza okna wyjrzała jesień. To obok wiosny najlepsza pora, by zaprzyjaźnić się z butami do biegania i pokonać kolejne kilometry malowniczych tras. Dobry sprzęt jest ważny, ale to tylko coś na kształt alufelg czy spojlera. Bez tego nasze auto też pojedzie. Dużo ważniejsze jest paliwo.

Po często leniwym, upalnym lecie nie jest łatwo wrócić do aktywności. Można to sobie jednak ułatwić i zadbać o porcję zdrowej energii, sięgając po naturalne i sprawdzone jej źródła - Veroni active Natural Energy Drink oraz Veroni active 100% Natural Isotonic.

Coraz częściej we współczesnym świecie sama motywacja nie jest wystarczająca. Potrzeba wysokiej jakości paliwa, które zapewni dawkę energii w zabieganym i aktywnym dniu.  Z pomocą przychodzi Veroni active Natural Energy Drink!

Wystarczy chwycić poręczną butelkę w trzech wyjątkowych i pysznych smakach: jagody acai, exotic lub grejpfrut z granatem. Kofeina oraz guarana pobudzą jak dwie filiżanki kawy! Wyobrażacie sobie pyszniejszy i bardziej energetyczny początek dnia? Chwila, kilka łyków i znowu jesteś gotowy do działania na wysokich obrotach. Zapewnia to świetny skład, który wyróżnia Veroni active Natural Energy Drink spośród innych energetyków. Wystarczy w sklepie zerknąć na etykietę, a łatwo przekonacie się, że to właśnie w tej butelce zamknięta jest najwyższa jakość!

Zastrzyk energii bywa czasem niezbędny, ale nie można też zapominać o tym, że organizm potrzebuje na co dzień odpowiedniego nawodnienia.  Już od pewnego czasu konieczność nawodnienia organizmu  nie stanowi najpilniej strzeżonej tajemnicy na świecie. Każdy, kto chociaż trochę interesuje się tematem aktywności, oczyszczania organizmu i zdrowego odżywiania, ilość wody potrzebną organizmowi ma przeliczoną na litry, butelki, szklanki, a może i na naparstki. Woda pita w odpowiednich ilościach i w odpowiedni sposób działa świetnie i zawsze dobrze ją mieć przy sobie, warto jednak sięgnąć również po odpowiedni napój izotoniczny Veroni active 100% Natural Isotonic.

To niezwykle wartościowe rozwiązanie, które pozwoli jeszcze lepiej zadbać o gospodarkę wodną organizmu. Świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie dziennej dawki wody, napój izotoniczny oparty w 100% o naturalną recepturę z osmolalnością na poziomie 300 mOsm/kg, która idealnie mieści się w normie i jest zbliżona do osmolalności płynów ustrojowych (~ 295 mOsm/kg). To 700 ml smaku i zdrowia zamknięte w poręcznej  bidonowej butelce, wygodnej zarówno przy aktywności fizycznej, jak i w codziennym życiu.

O nawadnianiu organizmu trzeba bowiem pamiętać nie tylko na bieżni, rowerze czy boisku. Wówczas na dbałość o nawodnienie często jest już za późno, a przekłada się to na słabszą formę, gorsze wyniki, przejechane lub przebiegnięte kilometry, strzelone gole, zdobyte punkty. Liczy się systematyczność i konsekwencja.

Veroni active 100% Natural Isotonic tym bardziej godne jest polecenia, że zarówno świetnie wpływa na nasz organizm, jak i doskonale smakuje, składa się wyłącznie z 4 składników: naturalnej wody mineralnej, cukru trzcinowego, szczypty soli i wysokiej zawartości najwyższej jakości soku wyciskanego, występuje w znakomitych smakach: pomarańczowo-cytrynowym, aroniowo-cytrynowym i jabłkowo-cytrynowym. Dzięki temu każdy może wybrać sobie ten, na który w danej chwili ma ochotę.

Czas więc wyczyścić ruszt grilla, w zamrażarce zastąpić lody śmietankowo-czekoladowe kostkami lodu na ewentualne łagodzenie bolesnych objawów pierwszych treningów, a pustą butelkę o pojemności 0,5 l po zimnym złocistym napoju oddać do skupu, sięgając w sklepie po przepyszną energię Veroni active, która pomoże wrócić na właściwe aktywne ścieżki. I nie pozwoli z nich zboczyć nawet w chwilach zwątpienia, bo zawsze dawkę z Veroni active 100% Natural Isotonic można uzupełnić o dodatkową energię z Veroni active Natural Energy Drink.

artykuł sponsorowany

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce