Bieżnia z dywanem, pałeczka z izotonikiem… [WIDEO]


Opublikowane w śr., 16/05/2018 - 08:49

Oto co się może stać, gdy grupa biegaczy nocuje w jednym hotelu.

Sprinter licealnej drużyny McKinney Lions z Teksasu - Antwuane Johnson, zamieścił nagranie pokazujące nietypowy bieg sztafetowy rozgrywany w jednym z hoteli. I to na kilku poziomach.

Drużyny nocujące w hotelu Embassy Suites w Austin spotkały się na hotelowych korytarzach, które na chwile zamieniły się w bieżnie. Wszystko to po zmaganiach w ramach UIL State Track & Field Meet. Kilka ekip chciało wziąć rewanż, ale przede wszystkim, dobrze się bawić. Jako pałeczek użyto... butelek z izotonikiem.

Dodajmy, że było to efektowne pożegnanie z drużyną. Johnos jesienią wybiera się na studia do Texax A&M Corpus Christi, gdzie zamierza kontynuować karierę. Jego rekord życiowy na 100 m to 10.78.

Film obejrzało już ponad 2,5 mln osób, a nagranie stało się prawdziwym viralem. Agencje z całego świata zwracają się do nastolatka z prośbą o udostępnienie filmu. Wśród komentarzy nie brakuje nawet opinii, że powinien być to nowy sport olimpijski. Wiele osób liczy, że kolejne osoby podejmą wyzwanie.

Tzw. Hotel Relay Challenge nie jest nowym pomysłem. Już w zeszłym roku pojawiły się nagrania ekip, które na hotelowych korytarzach urządzały biegi sztafetowe. Zwykle była to jedna drużyna.

Najnowszy film rozgrywany na kilku poziomach to milowy krok dla popularności wyzwania. Czy ktoś zrobi to w Polsce? Do dzieła!

RZ


Polecamy również:


Podziel się: