O życiu, o bieganiu... Spotkaj się z Ambasadorem w Opolu


Prelekcje i warsztaty będą towarzyszyć w weekend Opolskiemu Festiwalowi Biegowemu. Jednym z prelegentów będzie Paweł Góralczyk, Ambasador Festiwalu Biegów. 

Paweł miał być piłkarzem. Jednak epilepsja zniszczyła jego karierę. Choć pokonał tę chorobę, to przyszedł kolejny cios. Teraz jednak jego życie nabiera rozpędu, a sport i bieganie pełnią w nim istotną rolę.  

Historię Pawła mieliście okazję poznać w naszym długim wywiadzie z biegaczem - TUTAJ. Paweł chętnie dzieli sie swoim doświadczeniem, bo wie jak ważne jest wsparcie.

- W Opolu będę mówił o swojej walce z życiem, o drodze z piekła do nieba. Opowiem jak to się stało, że nagle musiałem walczyć z kilkoma chorobami na raz, i jak udało mi się wyjść na prostą - zaprasza Paweł. 

Wiara, determinacja, waleczność, nadzieja - wszystko to znajdzie sie w książce, a także w filmie biograficznym Pawła, który ma powstać. W Opolu będzie okazja zapytać o kulisy tych projektów. 

Spotkanie z Pawłem Góralczykiem zaplanowano na piątek 17 listopada na godz. 19:30. W sobotę Paweł dołączy do uczestników biegu na 10 km.

red.


Polecamy również:


Podziel się: