Scott Jurek ponownie w Polsce! Dwa spotkania, wstęp wolny!


Opublikowane w śr., 20/03/2019 - 11:35

Tylko jeden dzień, dwa spotkania, ta sama lokalizacja. Wstęp wolny! - informuje Wydawnictwo Galaktyka, które zaprosiło słynnego biegacza nad Wisłę.

Wspólne bieganie ze Scottem Jurkiem (fun run) - Warszawa, 26 marca w godz. 10:00-12:00. Zbiórka przy klubie sportowym LAAB Sp. z o.o. (Al. Ks. J. Poniatowskiego 103-901). Rozgrzewkę poprowadzi bloger Mateusz Jasiński.

Spotkanie autorskie ze Scottem Jurkiem odbędzie się w tym samym dniu i w tym samym miejscu, tj. budynku  klubu LAAB Sp. z o.o., w godz. 18:00-19:30. Spotkanie poprowadzi red. Maciej Jabłoński z TVP Sport. 

Scott Jurek jest jednym z najbardziej znanych i lubianych ultramaratończyków. Ten biegacz-weganin, który zasłynął niezwykłą wytrzymałością i szybkością, w swojej karierze wygrał wiele najważniejszych wyścigów na ultradystansach. Po dwóch dekadach wypełnionych treningami, startami i podróżami Jurek podjął zupełnie wyjątkowe wyzwanie: postanowił zmierzyć się z rekordem prędkości na Szlaku Appalachów.

"Północ" - książka, która powstała po tamtej próbie, jest opowieścią o tej rozłożonej na 3500 kilometrów morderczej przygodzie, olśniewającą opowieścią o wytrwałości i wewnętrznej przemianie. Jest także portretem człowieka stawiającego czoła najbardziej wymagającemu wyzwaniu swego życia. Książkę można nabyć TUTAJ.

źródło: Wydawnictwo Galaktyka


Polecamy również:


Podziel się: