Wirtualne Muzeum Maratonu Warszawskiego – podziel się pamiątkami z biegu


Opublikowane w śr., 13/06/2018 - 10:27

To już 40 lat Maratonu Warszawskiego - niegdyś Maratonu Pokoju. Z tej okazji Fundacja „Maraton Warszawski” chce zgromadzić i udostępnić jak najwięcej pamiątek związanych z imprezą. - Odtwórzmy wspólnie blisko 40 lat historii Wielkiego Biegu! - zachęcają organizatorzy warszawskiego biegu.

- Maraton Warszawski to nie chwilowa moda na bieganie, to czterdzieści lat wielkich emocji i sportowej rywalizacji. To opowieść o ludziach i czasach nierozerwalnie związana z historią miasta i kraju. A wszystko to dzięki Wam, to Wy biegacze jesteście dla nas największą inspiracją.

- Stwórzmy razem Wirtualne Muzeum Maratonu Warszawskiego. Będzie ono dostępne dla każdego, a zebrane eksponaty opowiedzą historię o tym, jak impreza się zmieniała i jak przygotowania, udział i ukończenie Maratonu Warszawskiego wpłynęły na życie wielu biegaczy.

- Czekamy na zdjęcia Waszych maratonowych eksponatów i pamiątek (medali, numerów, wycinków gazet). Swoje wspomnienia przesyłajcie na adres: muzeum@maratonwarszawski.com. Dodajcie krótki opis z informacją, jakie wspomnienie jest z nim związane. Odtwórzmy wspólnie blisko 40 lat historii Wielkiego Biegu!

- Żebyśmy mogli wykorzystać przesłany przez Ciebie materiał potrzebujemy Twojej zgody. Prosimy o wklejenie w treści maila przygotowanego przez nas oświadczenia  wraz z dopiskiem „wyrażam zgodę” oraz swoim imieniem i nazwiskiem (pobierz oświadczenie).

Źródło: Fundacja „Maraton Warszawski”

Fot. archiwum Fundacji „Maraton Warszawski”


Polecamy również:


Podziel się: