Wirtualny Maraton Nowojorski… z gwarancją startu w realu!


Opublikowane w czw., 12/07/2018 - 08:43

Organizatorzy TCS New York City Marathon mają dla biegaczy wyjątkową ofertę. Proponują... gwarantowane miejsca na liście startowej biegu w 2019 r.!

Aby ominąć loterię wcale nie trzeba spełnić wyśrubowanych wymagań czasowym. Wystarczy pobiec w limicie 6 godzin i 30 minut, a do tego w dowolnym miejscu na świecie i na wybranej przez siebie trasie. To nie żart. To pierwszy wirtualny New York City Marathon, który trzeba pokonać pomiędzy 1 a 4 listopada.

- W listopadzie, ludzie na całym świecie będą mieli możliwość wystartować w TCS New York City Marathon w lokalizacji, którą sami sobie wybiorą, o wybranej przez siebie godzinie. Staną się częścią największego na świecie biegowego weekendu, wliczając w to 50 000 biegaczy, którzy pobiegną przez 5 dzielnic Nowego Jorku - mówi Michael Capiraso, szef New York Road Runners.

Trasa jest dowolna, ale trzeba ją dobrać tak, żeby nie stracić sygnału GPS. Bieg trzeba będzie zarejestrować na Stravie. Nawierzchnia wybranej trasy nie jest istotna, ale start na bieżni mechanicznej nie jest akceptowany.

Mimo wirtualnego charakteru biegu, kilka jego elementów ma realny wymiar. Przed biegiem obowiązuje rejestracja, w ramach której trzeba wykreować konto na stronie maratonu i na Stravie. Obydwa konta muszą zostać połączone. Realna jest również opłata startowa, która wynosi 120 USD. Uczestnicy, których liczba jest ograniczona, muszą mieć ukończone 18 lat.

Oferta nie jest skierowana do tych, którzy zapisali się na NYC Marathon 2018 r.

Rejestracja do wirtualnego Maratonu Nowojorskiego już się rozpoczęła i potrwa do 31 października.

Strona imprezy: https://tcsnycmarathon.org/

IB

źródło


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce