Włodawa Biega półmaraton… za jakiś czas. Możemy pomóc zorganizować bieg


Opublikowane w pon., 11/02/2019 - 09:10

Stowarzyszenie Włodawa Biega zbiera fundusze na wynajęcie firmy pomiarowej, aby móc zorganizować pierwszy we Włodawie bieg na dystansie półmaratonu. Możemy wesprzeć te działania poprzez udział w akcji crowfundingowej zainicjowanej przez stowarzyszenie.

– Niestety nasze fundusze są ograniczone. Utrzymujemy się jedynie z opłat członkowskich, które w żadnym stopniu nie pokryją kosztów związanych z realizacją tak dużego przedsięwzięcia. A chcemy, by nasz półmaraton był imprezą cykliczną organizowaną co roku – wyjaśniają członkowie Stowarzyszenie Włodawa Biega

Oczywiście nie ukrywamy, że poszukujemy sponsorów, jak również współpracujemy z lokalnym samorządem lecz nadal nie jest to wystarczające do pokrycia środków związanych z tak dużą i masową imprezą – podkreślają biegacze z Włodawy, którzy mają już za sobą dwie udane imprezy. – Teraz chcemy podjąć się półmaratonu na który kompletnie nas nie stać. Stąd ta forma zrzutki – zachęca Przemysław Chmiel, prezes „Włodawa Biega”

– Jeżeli ktokolwiek z Państwa jest skłonny zainwestować w nas symboliczną złotówkę, będziemy niezmiernie wdzięczni i zobowiązujemy się, że cała kwota zostanie spożytkowana na zakup usługi elektronicznego pomiaru czasu, który jest niezbędny w takim wydarzeniu jak 1. Półmaraton Włodawski. Obiecujemy wyjątkową imprezę, już teraz zapraszamy do Włodawy! – zachęca prezes Chmiel.

– Wszelkie pytania prosimy kierować pod dane zarządu Stowarzyszenia. Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą akcją jak i nawet najmniejsze udzielone nam wsparcie!

Fanpage Włodawa Biega: TUTAJ

Profil zbiórki: TUTAJ

red.


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce