Gryfny Bieg 2018


Informacje:

Sezon: 2017-2018

Data: 
16-06-2018 (sob.)

Miejsce: 
Chorzów - Park Śląski

Dystans: 
5 km

Opis wydarzenia:

Kilometr, kolory, muzyka i kolejny kilometr. Łącznie cztery takie strefy znajdą się na tegorocznej trasie Gryfnego Biegu, który w Parku Śląskim odbędzie się 16 czerwca. 
Tegoroczny start zaplanowano na godzinę 14 na Polach Marsowych. 

Wszyscy staną na nim w dobrych humorach i mamy nadzieję, że na metę przybiegną w jeszcze lepszych. Ten bieg chyba jak żaden inny łączy rekreację i dobrą zabawę. Pozytywnych emocji i uśmiechu na pewno nie zabraknie.

Trasa ma niecałe 5 kilometrów i wiedzie centralnymi alejkami Parku Śląskiego. Tym razem to nie czas jest najistotniejszy. Świadczą o tym chociażby kategorie – poza najszybszymi uczestnikami, nagrody – puchary i upominki - otrzymają ci najśmieszniej przebrani, najstarsi i najlepiej bawiący się na trasie. W trakcie biegu w czterech strefach na uczestników zostaną wysypane kolorowe proszki. Warto więc wziąć to pod uwagę, kompletując garderobę na ten start.

Opłata startowa uiszczona do końca kwietnia wynosi 30 złotych, do 1 czerwca 40. W dniu 15 czerwca w Gołębniku zostanie uruchomione biuro zawodów, otwarte w godzinach 16 - 19, gdzie będzie można odebrać pakiet oraz zapisać się na bieg. Opłata tego dnia, oraz w dniu biegu wynosi 50 zł. 

Na pakiet startowy składają się numer, medal i napój. W biegu mogą wystartować również dzieci, oczywiście pod opieką osoby dorosłej.

W tym roku obowiązuje limit zapisów na poziomie 1500 zawodników. W przypadku wcześniejszego wyczerpania limitu, zapisy zostaną zamknięte.

Organizatorzy