Biegi w październiku 2018

01
pon
Biegowy Potop Szwedzki ze Stena Line
Karlsnäsgården (Szwecja) 
02
wt
Bieg po Rafinerii
Gdańsk 
03
śr
48. Bieg Transgraniczny Doliną Dolnej Odry
Gryfino 
03
śr
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych
Toruń 
04
czw
Runmageddon Kaukaz
Kaukaz 
05
pt
Szlak Orlich Gniazd - Ultra SOG-ultra
Kraków - Częstochowa 
06
sob
Mini Silesia Marathon o Puchar RMF FM
Chorzów 
06
sob
Korona Zachodu Polski #7
Olandia 
06
sob
2. Cross Duathlon
Gdańsk 
06
sob
Bursztynowy bieg i marsz NW
Sztutowo 
06
sob
Duathlon XTB Lesznowola z okazji Stulecia Niepodległości
Lesznowola  
06
sob
9. Hajnowska Dwunastka
Hajnówka 
06
sob
2. Mistrzostwa Kątów Wrocławskich w Biegach
Kąty Wrocławskie 
06
sob
4. Bieg o Puchar Pratt&Whittney
Rzeszów 
06
sob
City Trail
Olsztyn 
06
sob
4. Pyra Party Blisko Warty
Puszczykowo 
06
sob
Grand Prix Warszawy
Warszawa-Kabaty 
06
sob
37. Marsze na Orientację „Jesień z kompasem”
Katowice 
06
sob
5. 4F Świeradów RUN
Świeradów-Zdrój 
06
sob
Waligóra Run Cross
Głuszyca 
06
sob
Leśnicka Piątka
Leśnica k.Kędzierzyn-Koźle 
06
sob
Dziwnowska Liga Biegowa
Dziwnów 
06
sob
7. NOVITA Półmaraton Zielonogórski
Zielona Góra 
06
sob
22. Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa
Lubliniec Kokotek 
06
sob
3. Maraton Puszczy Bydgoskiej
Bydgoszcz 
06
sob
2. Półmaraton Traktora
Kwidzyn 
06
sob
Bieg Pamięci Powstańców Warszawy
Mińsk Mazowiecki 
06
sob
2. Bieg Pogoń Raka
Szczecin 
06
sob
27. Bieg Kociewski z Polpharmą
Starogard Gdański 
06
sob
5. KrwioBIEG Kraków
Kraków 
06
sob
Botaniczna Piątka - edycja jesienna
Łódź 
06
sob
2. Gogoliński Cross Szpica Tour
Gogolin 
06
sob
42. Bieg Maćka
Koźmin Wielkopolski 
06
sob
Jurajska Jatka
Olsztyn k. Częstochowy 
06
sob
Bieg Harpagana III
Bytom 
06
sob
Zielona Z Przeszkodami
Dębica 
06
sob
29. Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego
Osie 
06
sob
KEAW Marathon 2018
Biskupice Podgórne  
06
sob
Bieg Wiewiórki
Ruda Śląska 
07
niedz
1. Ursynowski Bieg bez Windy
Warszawa 
07
niedz
7. Kielecka Dycha
Kielce 
07
niedz
6. PKO Maraton Rzeszowski
Rzeszów 
07
niedz
City Trail
Trójmiasto 
07
niedz
City Trail
Łódź 
07
niedz
8. Szamotuły SAMSUNG Półmaraton
Szamotuły 
07
niedz
6. Bieg Przyjaźni
Przyjaźń k/Żukowa 
07
niedz
5. Toyota Nowogardzki Bieg Uliczny
Nowogard k.Szczecina 
07
niedz
Nowa Huta w czterech smakach
Kraków 
07
niedz
8. Budimex Półmaraton Augustowski
Augustów 
07
niedz
XRUN.IO Ołtarz w Chmurach
Jurków k.Krakowa 
07
niedz
6. Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów poległych w 1920r.
Susk Stary k.Ostrołęki 
07
niedz
10. PKO Silesia Marathon / Półmaraton
Katowice 
07
niedz
5. Toyota Nowogardzki Bieg Uliczny
Nowogard k.Szczecina 
07
niedz
7. Legnica Półmaraton / 31. Bieg Lwa Legnickiego
Legnica 
07
niedz
Kutnowska Za-Dyszka
Kutno 
07
niedz
31. Bieg Uliczny Dąbrowa Chełmińska - Ostromecko
Dąbrowa Chełmińska 
07
niedz
Wild Run – Bieg po Zoo
Wrocław 
07
niedz
5 Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych
Mińsk Mazowiecki 
07
niedz
Półmaraton Jata 21 serc
Łuków 
07
niedz
Biegnij Warszawo
Warszawa 
07
niedz
38. Bieg Uliczny Ptolemeusza
Kalisz 
07
niedz
Anwil Półmaraton Włocławek
Włocławek 
07
niedz
8. Grójecka Dycha
Grójec 
07
niedz
5 na dobry początek
Kraków 
07
niedz
Bieg Proszowicki
Kraków 
07
niedz
2. Bieg po Szczęśliwą Podkowę
Jakubów 
07
niedz
2. Przeszkodowy Bieg Hutnika
Warszawa 
10
śr
27. Mistrzostwa Polski w Nocnych Marszach na Orientację
Gliwice 
12
pt
2. Maraton na Orientację "Kiwon"
Rozdziel k. Gorlic 
13
sob
War Race [ODWOŁANY]
Kliczków 
13
sob
100 kilometrów na 100 lat Niepodległości
Biała Niżna k.Grybowa 
13
sob
City Trail
Wrocław 
13
sob
20. Jesienne Marsze na Orientację „Listeczek”
okolice Rybnika 
13
sob
6. Hyundai Ultramaraton Bieszczadzki
Cisna 
13
sob
Podbieg na Makowicę
Rytro 
13
sob
UltraKotlina
Szklarska Poręba 
13
sob
Aryzta Półmaraton
Strzegom 
13
sob
7. Otwarty Bieg o Puchar Prezesa Poczty Polskiej S.A.
Warszawa 
13
sob
6. Maraton Kampinoski
Dziekanów Leśny 
13
sob
Bieg Papieski
Poczesna 
13
sob
Nadwiślański Marsz Nordic Walking / Bieg Na Milę Parkową
Baranów Sandomierski 
13
sob
Bieg po Dynię 2018
Lesznowola  
13
sob
24. Kościerskie Biegi Uliczne
Kościerzyna 
13
sob
Runbertów
Warszawa-Rembertów 
13
sob
3. Bieg Przemytnika
Aleksandrów Kujawski 
13
sob
Sopocka Jesień
Sopot 
13
sob
Bieg Czas na Wzrok
Warszawa 
13
sob
2. Ultramaraton Leśna Doba
Róża gm. Dobroń 
13
sob
23. Bieg Memoriałowy im. Bogdana Włosika
Kraków - Nowa Huta 
13
sob
Sztafetowy Maraton Miast i Gmin
Radzionków 
13
sob
Śladem Bieszczadzkiej Tarniny - 4. Bieg Ekologiczny oraz Marsz NW
Ustrzyki Dln. 
13
sob
2. Patriotyczny Bieg Crossowy
Jaworzno 
13
sob
Mud Max Dolina Charlotty
Dolina Charlotty k.Słupska 
13
sob
Łemkowyna Ultra-Trail®
Krosno 
14
niedz
2. Maraton-Selekcja Memoriał płk. Sławomira Berdychowskiego
Nowy Łupków 
14
niedz
Jedyny Oficjalny Bieg Obwodnicą Staszowa
Staszów 
14
niedz
2. Lotto Półmaraton Lubelski
Lublin 
14
niedz
5. PZU Cracovia Półmaraton Królewski
Kraków 
14
niedz
8. Charytatywny Bieg Wybiegaj Sprawność
Warszawa-Żolobirz 
14
niedz
Toruńskie Sztafety Wolności
Toruń 
14
niedz
City Trail
Szczecin 
14
niedz
City Trail
Katowice 
14
niedz
8. Panewnicki Bieg Dzika
Katowice 
14
niedz
19. Bieg Sobiborski "Ocalić od zapomnienia - uczyć dla przyszłości"
Włodawa 
14
niedz
Bieg z Radością
Warszawa  
14
niedz
33. Bieg Barbórkowy O Lampkę Górniczą
Lubin 
14
niedz
19. PKO Poznań Maraton
Poznań 
14
niedz
11. Żorski Bieg Uliczny
Żory  
14
niedz
12. Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Do Gorących Źródeł Sanus Per Aquam – Zdrowie przez wodę
Uniejów  
14
niedz
4. Bieg o Puchar Starosty Mławskiego
Mława 
14
niedz
Wieliszewski crossing - jesień
Wieliszew 
14
niedz
Bieg z Radością
Warszawa 
15
pon
Maraton Miast Ogrodów
inf. w treści 
17
śr
Szybki Mózg [BnO]
Warszawa 
18
czw
Bieg Papieski
Ełk 
19
pt
Nocna Wataha 2018 - Jesień
Olsztyn Jurajski k.Częstochowy 
19
pt
Bukowa Cup 5
Szczecin 
19
pt
Ekstremalny Rajd na Orientację HARPAGAN
Kwidzyn 
19
pt
Maraton na Orientację Jaszczur - Kamienne Ściany
Wleń k.Jeleniej Góry 
20
sob
12. Bieg Uliczny im. Kazimierza Świerzowskiego
Lipinki 
20
sob
Zielona Piątka
Kraków 
20
sob
Górski Runmageddon / Intro, Rekrut, Hardcore + Kids
Kocierz 
20
sob
SPORTING Irena Women's Run
Warszawa 
20
sob
10. Gdańsk Biega
Gdańsk 
20
sob
Górski Runmageddon Kocierz
Kocierz gm. Andrychów 
20
sob
Grand Prix Ustki
Ustka 
20
sob
Dziwnowska Liga Biegowa
Dziwnów 
20
sob
Bieg na Molo
Osiek k.Oświęcimia 
20
sob
Wzgórzowa Trzynastka
Chrząszczyce k.Opola 
20
sob
City Trail
Lublin 
20
sob
101. Jesienny Andrychowski Marsz na Orientację „AndInO”
Chocznia Górna 
20
sob
Półmaraton Piastowski
Wrocław 
20
sob
Walimski Półmaraton Górski
Walim k.Wałbrzycha 
20
sob
11. Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę
Zakopane 
20
sob
5. Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich
OT-EN Łopuchówko pod Dziewiczą Górą 
20
sob
2. Bieg Buraka
Złotniki Kujawskie 
20
sob
Siemianowicki Bieg dla Niepodległej
Siemianowice Śląskie 
20
sob
3. Paczkowska Dycha / Bieg Gór i Jezior
Kozielno k.Paczkowa 
20
sob
Bieg z historią klubu WIDZEW Łódź
Łódź 
20
sob
26. Bieg im. Bł. Księdza Jerzego Popiełuszki
Włocławek 
20
sob
2. SMAK - Spontaniczny Maraton Koleżeński
Warszawa 
20
sob
30. Perła Paprocan
Tychy 
20
sob
33. Grand Prix Ziemi Ciechanowskiej
Ciechanów - Las Śmieciński 
20
sob
9. Grand Prix Mysłowic w Biegach Przełajowych
Mysłowice 
20
sob
Grand Prix Warszawy
Warszawa-Kabaty 
20
sob
Heron Challenge
Sienna k. Nowego Sacza 
20
sob
Bieg Wilka
Łobez k.Szczecina 
20
sob
3. Cross Sułkowskiego Bieg wokół Jeziora Dominickiego
Boszkowo-Letnisko k.Leszna 
21
niedz
Szczecińska Liga Biegowa
Szczecin - Las Arkoński 
21
niedz
Żukowska 5
Żukowo 
21
niedz
3. Bieg Pamięci
Mosina k.Poznania 
21
niedz
City Trail
Warszawa 
21
niedz
6. Perły Małopolski
Rabka-Zdrój 
21
niedz
6. Półmaraton Bydgoski
Bydgoszcz 
21
niedz
Binduga Cross Duathlon
Mściszewo k.Murowanej Gośliny 
21
niedz
Bieszczadzki Weekend Biegowy Rysia
Polańczyk k.Soliny 
21
niedz
19. Bieg Godzinny
Białystok 
21
niedz
Bieg Kobiet Anita Zawsze Pier(w)si
Kraków 
21
niedz
10. Jubileuszowy Ja i Maraton im. Zbigniewa Marszałkowskiego
Wodzisław Śląski 
21
niedz
56. Bieg Republiki Ostrowskiej
Ostrów Wielkopolski 
21
niedz
Solec Maraton - Wilczym Tropem
Rudy k.Solca Kujawskiego 
21
niedz
Run Peak Stok Unisław 2018
Unisław k.Torunia 
21
niedz
9. Półmaraton Szakala dookoła Lasu Łagiewnickiego
Łódź 
21
niedz
Piwna Mila
Warszawa 
21
niedz
Jesienna Piątka - Cztery Pory Roku
Olsztyn 
24
śr
Katowice Wieczorową Porą
Katowice 
26
pt
Patrol Terytorialsa [ODWOŁANE]
Brok (Puszcza Biała) 
27
sob
City Trail
Poznań 
27
sob
Air Run 2018
Kraków 
27
sob
Spartan Race - Triffectra Weekend
Wrocław 
27
sob
3. BiegamBoLubię Cross Bielański
Warszawa 
27
sob
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa
Gliwice 
27
sob
4. Siemianowickie Nocne Marki
Katowice 
27
sob
4. Trudny Półmaraton św. Huberta
Stara Łubianka k.Piła 
27
sob
9. Bieg św. Huberta / Rajd Nordic Walking
Tuchola 
27
sob
Mały, większy, największy - Zostań Maratończykiem
Kędzierzyn-Koźle 
27
sob
26. Maraton Odrzański
Kędzierzyn-Koźle 
27
sob
Cross Duathlon Żarnowiec
Żarnowiec k.Poznania 
27
sob
3. Bieg Nocny na Lotnisku
Biała Podlaska 
27
sob
100 km na 100 lat Niepodległości
Zakopane 
27
sob
34. Supermaraton Kalisia
Blizanów k.Kalisza 
27
sob
Rybnicki Bieg Nocny Halloween 2018
Rybnik 
27
sob
5. Bieg Uliczny o Gorącą Dynię
Zwoleń k.Radomia 
27
sob
Opolski Bieg i Marsz Belfra dla Niepodległej
Grodków k.Opola 
27
sob
Procad Lisowice Trail
Lisowice k.Koluszek 
27
sob
45. Jesienne Marsze na Orientację
Częstochowa 
27
sob
Bieg Morsa
Przesieka k.Jeleniej Góry 
27
sob
Festiwal Niepodległości 1918-2018
Warszawa 
27
sob
Nocna Ściema 2018
Koszalin 
27
sob
Botaniczna Piątka - edycja jesienna
Lublin 
27
sob
Botaniczna Piątka - edycja jesienna
Poznań 
27
sob
5. Bieg o Złotą Szyszkę
Bystra Śląska 
28
niedz
MosirGutwinRun 2018
Ostrowiec Św. 
28
niedz
Sądecki Bieg Niepodległości
Nowy Sącz 
28
niedz
Bieg w Pniewie
Pniewo k.Łomży 
28
niedz
4. Woźnicki Bieg Uliczny
Woźniki k.Tarnowskich Gór 
28
niedz
Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich
Kraków, Las Wolski 
28
niedz
36. Toruń Maraton / Półmaraton
Torun 
28
niedz
Vladislavia Cross
Włocławek 
28
niedz
City Trail
Bydgoszcz 
28
niedz
Bieg Wdzięczności
Warszawa 
28
niedz
4. Woodwaste Velti Półmaraton o Złotego Lwa Skwierzyny
Skwierzyna k.Gorzowa Wlkp. 
28
niedz
2. Maraton Powiatu Tczewskiego - Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły
Tczew 
28
niedz
5. AmberExpo Półmaraton
Gdańsk 
28
niedz
38. Międzynarodowy Bieg Warciański im. Zdzisława Krzyszkowiaka
Koło 
28
niedz
3. GP Biegatonu - Leśna Szarańcza
Wilkowyje k.Mikołowa 
28
niedz
The Castle Run
Wałbrzych 
28
niedz
36. Toruń Maraton
Toruń 
28
niedz
15. Memoriał Stefana Mielczarka
Jawor k.Legnicy 
28
niedz
Półmaraton Jesienny
Sosnowiec 
28
niedz
4. Bieg po schodach Collegium Altum
Poznań 
28
niedz
14. Kościański Półmaraton
Kościan 
28
niedz
16. Bieg Niepodległości
Serock 
28
niedz
Nic Górski Ultra - Wielka Racza
Zwardoń 
28
niedz
3. Półmaraton Skoki-Wągrowiec
Skoki k.Wągrowca 
28
niedz
Radzymiński Trail
Radzymin k.Warszawy 
28
niedz
Bieg uliczny na 100-lecie Odzyskania Niepodległości
Zblewo k.Gdańska 
28
niedz
7. Tumska Dycha
Płock 
28
niedz
Gródek Trail 2018
Jaworzno 
28
niedz
11. Jesienny Bieg Gburów
Nowy Dwór Gdański 
28
niedz
Straszna Gruba Piątka
Kędzierzyn-Koźle 
28
niedz
MILA na Start
Lublin 
28
niedz
Botaniczna Piątka - edycja jesienna
Warszawa 
28
niedz
Grand Prix Tychów
Tychy 
28
niedz
City Trail
Olsztyn 
28
niedz
Grand Prix "Cztery Pory Roku "
Łapy 
28
niedz
Bieg Bejorów
Roztoka Ryterska 
28
niedz
6. Edycja Akcji Prusice Biegają
Prusice k.Wrocławia 

Legenda:

Kolory:

  • Biegi w Polsce
  • Biegi Ligi Festiwalu Biegów
  • Biegi Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju

Ikony:

  • - link do zapowiedzi
  • - link do relacji
  • - link do wyników
  • - link do galerii zdjęć