2019-07-15 / 2019-07-21

15
pon
City Trail onTour
Lublin
15
pon
Mistrzostwa Europy w Rajdach Przygodowych 2019
Kraków
16
wt
City Trail onTour
Warszawa
17
śr
City Trail onTour
Olsztyn
18
czw
City Trail onTour
Trójmiasto
18
czw
Pobino [InO]
Gliwice
18
czw
Bieg 7 Szczytów - DFBG
Lądek Zdrój
18
czw
Super Trail 130 - DFBG
Lądek-Zdrój
19
pt
City Trail onTour
Bydgoszcz
19
pt
K-B-L - DFBG
Kudowa-Zdrój
19
pt
Nocna Wataha 2019 - Lato
Olsztyn Jurajski k.Częstochowy
20
sob
3. Bieg po Muszlę św. Jakuba
Nowosielce
20
sob
3. Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Łęka Opatowska
Siemianice k.Kępna
20
sob
19. Bieg Uliczny Św. Jakuba
Lębork
20
sob
Biegun - Zemsta Neptuna
Gdynia
20
sob
6. Otwarte Mistrzostwa Zakopanego w Biegu Pod Górę
Zakopane
20
sob
Piekarski Półmaraton / Nocna zaDyszka
Piekary Śląskie
20
sob
Poznańska Piwna Mila #6
Poznań - Fort VI
20
sob
5. Bieg Czterolistnej Koniczynki
Munina
20
sob
4. Bieg Nocny z FALSTARTEM
Cieciułów k.Olesna
20
sob
8. Półmaraton o Puchar Krotoski-Cichy wokół jeziora Chrzypskiego
Chrzypsko Wielkie
20
sob
Famag Bieg Poniecka "10"
Poniec k.Leszna
20
sob
2. Kaliski Półmaraton Nocny "Bursztynowa Hellena"
Kalisz
20
sob
7. Kogucia Dycha
Kurzętnik
20
sob
9. Pozytywny Bieg Przełajowy
Kalej k.Częstochowy
20
sob
20. Jubileuszowy Bieg Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko
Moryń
20
sob
Kujavia Triathlon
Solec Kujawski
20
sob
Izerski Weekend Biegowy
Szklarska Poręba
20
sob
Ultra Trail - DFBG
Lądek-Zdrój
20
sob
Złoty Maraton - DFBG
Lądek-Zdrój
20
sob
Złoty Półmaraton - DFBG
Lądek-Zdrój
20
sob
9. Wałecki Festiwal Biegowy
Wałcz
20
sob
14. Ogólnopolski Bieg Uliczny "Dobrodzieńska Dycha"
Dobrodzień
20
sob
Bieg Granicą Warmii i Mazur
Gąsiorowo
20
sob
Triathlon Radłów
Radłów
20
sob
39. Ogólnopolski Bieg Radomyski im. Jacka Kozioła
Radomyśl Wielki
20
sob
Bieg Wiewiórki 2019
Ruda Śląska
20
sob
CrossRun
inf. w treści
21
niedz
Triathlon Sława
Sława
21
niedz
CrossRun
inf. w treści
21
niedz
Borzęciński Tytan Run
Bielcza
21
niedz
Ossona Cup
Częstochowa
21
niedz
Triathlon Energy Bełchatów
Bełchatów
21
niedz
Gdańsk Run Hau
Gdańsk
21
niedz
30. Pielgrzymka Biegowa Bytów - Jasna Góra
Bytów
21
niedz
4. Półmaraton Kalenica / 4. Dwunastka Staropolanki
Bielawa
21
niedz
20. Jubileuszowy Bieg im. Stanisława Staszica
Brody k.Starachowic
21
niedz
9. Panewnicki Bieg Dzika
Katowice
21
niedz
Triathlon Szczecin
Szczecin
21
niedz
2. Ultra Sowa
Bielawa
21
niedz
8. Bieg „Piwniczanki”
Piwniczna-Zdrój
21
niedz
Trojak Trail - DFBG
Lądek-Zdrój
21
niedz
Vladislavia Cross
Włocławek
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce