2018-03-19 / 2018-03-25

21
śr
Szczecińska Dobranocka [BnO]
Szczecin
21
śr
5. Zakopiański Bieg Wagarowicza
Zakopane
21
śr
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych
Toruń
23
pt
Krajna Adventure Race [RnO]
Złotów
23
pt
Ekstremalna Droga Krzyżowa
Krotoszyn
23
pt
Nocna Siódemka
Czempiń k.Poznania
24
sob
Marcinka Cross Challenge
Tarnów
24
sob
Bieg dla Zosi
Jejkowice k.Rybnika
24
sob
2. Bieg o Puchar Leszka Bebło
Gorzyce
24
sob
Spartan Race
Bytom
24
sob
11. PANAS Półmaraton Ślężański
Sobótka
24
sob
Grand Prix Gdyni w Biegach Górskich
Gdynia
24
sob
Żukowska 5
Żukowo
24
sob
Bieg dla Maksa
Dąbrowa Górnicza
24
sob
Cieszanowski Półmaraton Marzanna
Cieszanów k.Lubaczowa
24
sob
Dziwnowska Liga Biegowa
Dziwnów
24
sob
3. Wałecki Bieg i Marsz Dwóch Skarpet
Wałcz
24
sob
Bieg Wiewiórki
Ruda Śląska
24
sob
Wiosna z kompasem
Katowice
24
sob
Runmageddon Rekrut / Classic
Wierchomla Mała
24
sob
3. Biegowa Droga Krzyżowa
Białystok
24
sob
44. Cross Żagański o Puchar Wielkiej Ucieczki
Żagań
24
sob
4. Bieg Kopernika
Rybnik
24
sob
Duch Pogórza
Słonne k.Przemyśla
24
sob
4. Bieg Pamięci Krzyśka Kuczyńskiego "Mali Herosi Walczą z Rakiem"
Szczecin
24
sob
8. Bieg o Złote Gacie
Brzeszcze
24
sob
10. Maraton / Półmaraton Jastrowski
Jastrowie
24
sob
Julianów na Piątkę
Łódź
24
sob
City Trail
Poznań
24
sob
Botaniczna Piątka
Mikołów
24
sob
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa
Gliwice
24
sob
17. Lubieszowski Cross
Lubieszów
24
sob
Leśne Run Śląsk
Zabrze
25
niedz
3. Bieg wokół Jeziora „Borówno Cross
Skarszewy
25
niedz
Bieg Drwala
Park Gródek Jaworzno
25
niedz
Bieg dla Sebastiana
Jelcz-Laskowice
25
niedz
5. Harpagańska Dycha
Sosnowiec
25
niedz
7. Bieg AGROBEX Zalasewska Piątka
Swarzędz - Zalasewo
25
niedz
Grand Prix Tychów
Tychy
25
niedz
Bieg Państwa Podziemnego
Piastów k.Warszawy
25
niedz
4. Grand Prix Zwierzyńca
Białystok
25
niedz
34. Bieg Śladami Wiosny
Przemysław k.Krzeszyc
25
niedz
6. Edycja Akcji Prusice Biegają
Prusice k.Wrocławia
25
niedz
13. PZU Półmaraton Warszawski
Warszawa
25
niedz
XRUN.IO - Pani Mogiła
Jurków k.Krakowa
25
niedz
3. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Zręcin k.Krosna
25
niedz
Cross Uraz Duathlon
Uraz k.Wrocławia
25
niedz
Błękitna Wstęga Balatonu
Wodzisław Śląski
25
niedz
6. Olszak Półmaraton
Poznań
25
niedz
2. Bieg Młodzika
Radzymin k.Warszawy
25
niedz
Leśne Run Warmia
Ruś k.Olsztyna
25
niedz
City Trail
Bydgoszcz