2018-08-13 / 2018-08-19

14
wt
Nocna 9
Świnoujście
15
śr
6. Bieg Aleksandrowski
Aleksandrów Łódzki
15
śr
27. Bieg 1920
Radzymin k.Warszawy
15
śr
Bieg I Rocznicy Powrotu Wojska Polskiego do Obwodu Dębickiego
Dębica
15
śr
5. Cross Sierakowski
Sieraków k.Poznania
15
śr
24. Maraton Solidarności
Gdańsk
15
śr
9. Bieg wokół Pasłęckich Murów Obronnych z Okazji Dnia WP
10060 m
15
śr
Leśna 11
Widełki k. Kielc
15
śr
Bieg 100 Lecia Odzyskania Niepodległości Polski
15
śr
3. Bieg Cudu nad Wisłą
Włocławek
15
śr
4. Rozłaziński Bieg i Marsz z Kijkami
Rozłazino k.Lęborka
15
śr
2. DecaRun Koszalin
Koszalin
15
śr
Bieg z okazji 100–lecia odzyskania przez Polskę niepodległości
Wrocanka k.Krosna
15
śr
6. Bieg Biegać jest Bosko
Oświęcim
15
śr
27. Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Kobylin
15
śr
5. Bieg Górski Kowary - Okraj
Kowary
16
czw
35. Popołudniowa Szybka Orientacja Precyzyjna „Popekspres”
Knurów
17
pt
Dziki Weekend
Police
17
pt
17. Górski Maraton na Orientację „Orientop 2018”
Góry Sowie
18
sob
4. Ultramaraton Magurski
Krempna k.Jasła
18
sob
7. Półmaraton Chmielakowy
Krasnystaw
18
sob
Barbarian Race
Tychy
18
sob
8. Bieg Tygrysa
Orzysz
18
sob
Tatra Fest Bieg
Zakopane
18
sob
Ustecka Dziesiątka z Hakiem
Ustka
18
sob
3. Bieg im. Obrońców Płocka 1920 r.
Płock
18
sob
3. Śliwicka Dyszka
Śliwice
18
sob
Red Bull 400
Zakopane
18
sob
Botaniczna Piątka - edycja letnia
Mikołów, Śląski Ogród Botaniczny
18
sob
Kaszubski Bieg Lesoków
Szemud
18
sob
Grand Prix Ustki
Ustka
18
sob
8. Pozytywny Bieg Przełajowy
Kalej
18
sob
9. Sporting Maraton Leszno
Leszno
18
sob
Bieg Lotnika
Warszawa
19
niedz
8. Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego
Błonie
19
niedz
5. Wieczorna Marcelińska Dycha
Lasek Marceliński, Poznań
19
niedz
Triathlon Środa Wielkopolska
Środa Wielkopolska
19
niedz
18. Półmaraton Wtórpol
Skarżysko-Kamienna
19
niedz
19. Toyota Półmaraton Wałbrzyski
Wałbrzych
19
niedz
Ocean Lava Triathlon
Borówno k.Bydgoszcz
19
niedz
14. Bieg o Skarb Portiusa
Krosno
19
niedz
5. Bieg Solidarności
Warszewice k.Torunia
19
niedz
4. Bieg Uliczny Górka Żerkowska "10" / 3. Marsz dla Serca im. Małgosi Korcypy
Żerków k.Jarocina
19
niedz
Elemental Tri Series Blachownia
Białystok
19
niedz
4. Półmaraton Wiślański / Wiślańska Dziesiątka
Wisła
19
niedz
Triathlon Kozienice
Kozienice
19
niedz
3. Chodzieska Zadyszka
Chodzież
19
niedz
6. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
Brenna - Park Turystyki
19
niedz
Jubileuszowy Bieg z okazji 110-lecia ŁKS
Łódź
19
niedz
10K Run Series Białystok
Białystok
19
niedz
Vladislavia Cross
Włocławek
19
niedz
4. Grodziskie Biegi Rodzinne
Grodzisk Mazowiecki
19
niedz
2. Zdrowy Projekt RUN
Tarnów
19
niedz
8. Lubawska Dycha
Lubawa
19
niedz
Bieg 5-10-15
Ełk