2019-05-06 / 2019-05-12

07
wt
Kids Run
Warszawa
08
śr
Top Cross
Toruń
08
śr
Zabiegana Łódź
Łódź
08
śr
Warsaw Track Cup 2019
Warszawa
09
czw
Leśna Piątka
Koszalin
10
pt
Bieg Juwenaliowy
Wrocław
10
pt
11. Marszobieg Prewencji Policji o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji
Katowice
10
pt
GWiNT Ultra Cross
Nowy Tomyśl - Grodzisk Wlkp. - Wolsztyn
10
pt
Nocny Bieg Parami ze Świetlikami
Las - Puszcza Darżlubska
10
pt
Koniczynka Trail Maraton
Ojców k.Krakowa
10
pt
13. Anno Górskie biegi dla dzieci, młodzieży i dorosłych
Żyrowa k.Zdzieszowic
10
pt
Warneland
Olsztyn
10
pt
Bieg na 5 km
Rzeszów
11
sob
BohateRun #3
Kraków
11
sob
DASHRADE Run
Mietków k.Wrocławia
11
sob
Everest w Sosnowcu
Sosnowiec
11
sob
5. Bieg o Złotą Kaczkę [ODWOŁANY]
Toszek
11
sob
3. Bieg Wolski
Warszawa
11
sob
4. Staropolski Bieg i Marsz Nordic Walking "Żyj Zdrowo"
Stare Pole k.Malborka
11
sob
5. Tworogowska Dycha Po Trowie
Tworóg
11
sob
Morawica Crossrun Szalona Piątka / Dyszka
Morawica k. Kielc
11
sob
Bieg Charytatywny dla Kamila
Jedlina
11
sob
29. Ostródzkie Biegi Uliczne - Memoriał Im. Zdzisława Krzyszkowiaka
Ostróda
11
sob
Bieg na Tak - Run of Spirit 2019
Poznań
11
sob
6. Bieg Papieski
Lubin
11
sob
21. Uliczny Bieg Wilka
Grajewo
11
sob
14. Bieg Wyspiańskiego
Wrocław
11
sob
9. Półmaraton Szelkowski
Stary Szelków k.Makowa Mazowieckiego
11
sob
6. Dycha Głogowska
Głogów Małopolski k.Rzeszowa
11
sob
39. Textilcross
Łódź
11
sob
8. Bieg Kwitnącej Jabłoni
Łącko k.Nowego Sącza
11
sob
Cross z historią w tle 2019
Leszno
11
sob
12. Katowicki Festiwal Biegowy im Jerzego Kukuczki
Katowice
11
sob
Runmageddon Małopolska
Kraków
11
sob
4. Bieg o Kłodę
Radzowice
11
sob
4. Bieg Rzemieślnika
Rybnik
11
sob
Szczeciński Festiwal Biegowy "Gwiazdy dla Hospicjum"
Szczecin
11
sob
43. Bieg Zwycięstwa
Gołdap
11
sob
Blue League
Kraków
11
sob
14. Bieg Filipidesa
Pasłęk
11
sob
6. Skockie Przełaje
Skoki k.Wągrowca
11
sob
5. Zabobrzańska Mila
Jelenia Góra
11
sob
23. Wiosenne Biegi Przełajowe
Wapnica k.Międzyzdrojów
11
sob
Maraton Beskid Niski
Gorlice – Wysowa-Zdrój
11
sob
Cross Duathlon Żyrowik
Żyrowa k.Zdzieszowic
11
sob
6. Bieg Rycerski
Świecie
11
sob
Gdańskie Biegi Leśne
Gdańsk
11
sob
Silesian Highland Marathon IV
Nowa Wieś k.Będzina
11
sob
12. Bieg Piastowski
Inowrocław
11
sob
Bieg Herosa
Pustynia Błędowska k.Olkusza
11
sob
ChampionMan Duathlon
Czempiń
11
sob
Cross Activ
Olkusz
11
sob
Botaniczna Piątka - edycja wiosenna
Łódź
11
sob
8. Run Cross / Bieg na Barana
Żyrowa k.Zdzieszowic
11
sob
36. Pszczewska Dwudziestka - Półmaraton Biegajmy Razem
Pszczew k.Gorzowa Wlkp.
11
sob
9. Maraton Opolski
Opole
11
sob
Energetyczna 10-tka
Grzegorzewice
11
sob
Etapowy Maraton Pokoju
Warszawa
11
sob
Dukla Wolf Run
Dukla
11
sob
24. Wojewódzkie Biegi Przełajowe „Szlakami Jana z Jani”"
Kościelna Jania, gm. Smętowo Graniczne
11
sob
Wild Cross Run
Dziećmorowice
11
sob
7. Żorski Bieg Ogniowy
Żory
11
sob
Bieg i Marsz Nordic Walking „Aktywnie dla Agatki”
Rybnik
11
sob
Bieg dla bohaterów
Łódź
11
sob
4. Terenowy Bieg Przetrwania / NW
Choszczno
12
niedz
17. Bieg Skawiński
Skawina
12
niedz
6. Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój
Jedlina-Zdrój
12
niedz
3. Duathlon Cross
Lubomia
12
niedz
5. Wrocławski Bieg Akademicki
Wrocław
12
niedz
4. Bieg Kurierów Sądeckich
Rytro
12
niedz
23. Ogólnopolski Górski Bieg "Magurki"
Bielsko-Biała
12
niedz
Grand Prix Kierunek Ultra
Folwark Hutta k. Suwałk
12
niedz
Szybki Mózg [BnO]
Warszawa
12
niedz
Trigym Indoor Tricarbon Duathlon
Szczecin
12
niedz
3R PWSZ dla Regionu
Rydzyna k.Leszna
12
niedz
9. Szóstka Pogorii
Dąbrowa Górnicza
12
niedz
2. Bieg Pałacowy
Damnica
12
niedz
Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim
Gdynia
12
niedz
Bieg SGGW
Warszawa
12
niedz
Bieg Sadownika
Grudynia Wielka k.Głubczyc
12
niedz
13. Bieg Lupusa o Puchar Wójta Gminy Dobroszyce
Bartków k.Oleśnicy
12
niedz
4. Półmaraton Polanica–Zdrój / Dziesiątka Staropolanki
Polanica-Zdrój
12
niedz
Pyskowicki Bieg MAMUTA
Pyskowice k.Gliwic
12
niedz
5. Drezdenecka Dycha
Drezdenko
12
niedz
13. Bieg Wdzięczności za Pontyfikat Papieża Jana Pawła II
Konstantynów Łódzki
12
niedz
10. Działoszyńska Dzięsiątka
Działoszyn
12
niedz
15. Bieg Sanguszków / 6. Mistrzostwa Tarnowa w Nordic Walking
Tarnów
12
niedz
Muzyczna Dycha
Piła
12
niedz
7. Bieg Europejski
Płock
12
niedz
23. Cross Trzeźwości
Suchowola
12
niedz
4. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy
Bydgoszcz
12
niedz
8. Bieg Nowej Wsi
Nowa Wieś k.Będzina
12
niedz
2. Grand Prix Cztery Pory Roku
Łapy
12
niedz
Szczecińska Liga Biegowa
Szczecin
12
niedz
4. Bieg Pilicy
Białobrzegi
12
niedz
5. Grand Prix Zwierzyńca
Białystok
12
niedz
7. Maraton Lubelski
Lublin
12
niedz
3. Charytatywny Bieg UMED
Łódź
12
niedz
2. Tarnogórski Rajd Nordic Walking Szlakiem Unesco
Tarnowskie Góry
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce