2019-06-03 / 2019-06-09

05
śr
Zabiegana Łódź
Łódź
05
śr
Warsaw Track Cup 2019
Warszawa
05
śr
Top Cross
Toruń
06
czw
Zielona Z Przeszkodami Na Wzgórze OCR
Stobierna
07
pt
11. Kwietny Bieg
Lisowice k. Lublińca
07
pt
UltraPark Weekend
Pabianice
07
pt
Botaniczna Piątka - edycja nocna
Mikołów
07
pt
9. Jurajski Puchar Nordic Walking
Jura Krakowsko-Częstochowska
08
sob
3. Rodzinny Bieg Charytatywny
Jankowice k.Pszczyny
08
sob
8. Smolecka (za)Dyszka
Smolec k.Wrocławia
08
sob
Bieg Charytatywny Przybij Piątkę
Straszyn
08
sob
Eliminator - Górska Masakra
Ustroń
08
sob
Sopockie 4 Pory Roku
Sopot
08
sob
Bieg Papieski
Pelplin
08
sob
12. Półmaraton Kietrz & Rohov
Kietrz
08
sob
7. Bieg Nyski
Nysa
08
sob
5. Charytatywny Bieg do Kamienia
Gołuchów k.Kalisza
08
sob
26. Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Memoriał im. Zygfryda Fąferka
Borne Sulinowo
08
sob
Bieg Kobiet Zawsze Pier(w)si
Świdnica
08
sob
2. Bieg Recepta na Zdrowie
Łódź
08
sob
DG24h ultramaraton
Dąbrowa Górnicza
08
sob
Ojcowie na start
Wrocław
08
sob
Dielni(c)e! Biegajmy!
Sławice k.Opola
08
sob
5. Bieg EXTERMYNATOR
Uniejów
08
sob
Commando Race
Kraków
08
sob
Otwarte Mistrzostwa Polski w „Noszeniu Żon”
Uniejów
08
sob
2. Szamotulska Nocna Piątka
Szamotuły
08
sob
Triathlon Mietków
Mietków k.Wrocławia
08
sob
4. ECO CIDRY CROSS
Radzionków
08
sob
6. Bieg o Puchar Burmistrza - Łańcucka Piątka
Łańcut
08
sob
Gdańskie Biegi Leśne
Gdańsk
08
sob
Terenowa Masakra
Bydgoszcz
08
sob
8. Bieg AGH
Kraków
08
sob
18. Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza
Wołczyn k.Kluczborka
08
sob
21. Bieg im. Edmunda Wojciechowskiego "Olka"
Wyrzysk
08
sob
6. Bieg Sitarski
Biłgoraj
08
sob
Wieluńska Piona - bieg nocny
Wieluń
08
sob
NCDC Business Race
Szczecin
08
sob
Bieg Wiewiórki 2019
Ruda Śląska
08
sob
3. Wyszehradzki Ultramaraton Twierdza Przemyśl
Przemyśl
08
sob
12. Bieg Marszałka
Sulejówek
08
sob
Runmageddon Trójmiasto
Gdańsk
08
sob
3. Rekreacyjny Bieg o Kwiat Różanecznika
Pawełki k.Lublińca
08
sob
Run for The Beatles
Osiek k.Torunia
08
sob
10. Żmigrodzki Bieg Smoka
Żmigród
08
sob
Triathlon Lwa
Lusowo k.Poznania
08
sob
Wyszkowska Dycha Nocą
Wyszków
08
sob
Formoza Challenge Oborniki
Oborniki
08
sob
4. Gminny Charytatywny Bieg Między Wiatrakami
Łukaszów k.Zagrodna
08
sob
Bieg im. Zygmunta Karlickiego
Błonie
08
sob
Ocean Lava Triathlon Polska
Borówno k.Bydgoszczy
08
sob
9. Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego
Błonie k.Warszawy
08
sob
Grand Prix Tężnie Run
Ciechocinek
08
sob
Bieg im. Hipolita Cegielskiego
Gniezno
08
sob
20. Bieg po Uśmiech
Kraśnik
08
sob
OK Run 2019
Krapkowice
08
sob
2. Przedborska Dycha
Przedbórz
08
sob
4. Bieg Bociana
Szczecinek
08
sob
7. Bieg Azotowy
Kędzierzyn-Koźle
08
sob
Bieg Fair Play
Katowice
08
sob
Bieg Uliczny Mila Osjakowska
Osjaków
08
sob
6. Bieg Wąskotorowy
Józefów
08
sob
3. Helenowski Bieg Przełajowy
Goleniów
08
sob
6. Bieg Politechniki Koszalińskiej
Koszalin
08
sob
10. Bieg Uliczny "Jedlicka Siódemka"
Jedlicze k.Krosna
08
sob
Bobolicki Bieg Wolności
Bobolice k. Koszalina
08
sob
4. Memoriał im. Zofii Morawskiej
Izabelin
08
sob
Marbruk Triathlon Charzykowy
Charzykowy k.Chojnic
08
sob
Nocna 11. Legionowska Dycha
Legionowo
08
sob
Bieg Firmowy
Warszawa
08
sob
14. Rodzinny Bieg Gdańszczan
Gdańsk
08
sob
Bieg na Powitanie Lata
Luboń k.Poznania
08
sob
6. Bieg Rotmistrza Pileckiego
Wrząsowice k.Krakowa
08
sob
RunBudlex Olsztyn
Olsztyn
08
sob
4. Bieg po Gminie Świerczów
Dąbrowa k.Namysłowa
09
niedz
4. Półmaraton Poleski
Urszulin k.Włodawy
09
niedz
8. Ostródzki Półmaraton św. Jerzego
Ostróda
09
niedz
Ultra Babia Góra
Zawoja
09
niedz
6. Dębicka Dziesiątka z Tikkurilą
Dębica
09
niedz
Lubeński Cross 2019
Lubenia
09
niedz
Biegam i Wspieram
Budy Głogowskie
09
niedz
4. Półmaraton Szlakiem RIESE
Głuszyca
09
niedz
5. Bieg Republiki Sławkowskiej i Marsz NW
Sławków
09
niedz
Skywayrun Gdańsk Airport
Gdańsk
09
niedz
Szybki Mózg [BnO]
Warszawa
09
niedz
Garmin Iron Triathlon Ślesin
Ślesin
09
niedz
Volkswagen Wiązowna Trail
Wiązowna
09
niedz
13. HUNTERS Półmaraton Słowaka
Grodzisk Wlkp.
09
niedz
Triathlon Energy Starogard Gdański
Starogard Gdański
09
niedz
Vladislavia Cross
Włocławek
09
niedz
Kanczendzonga Run
Lądek Zdrój
09
niedz
1MILA - 3. Amatorskie Mistrzostwa Polski na milę
Warszawa
09
niedz
5. Bieg Sołecki Lubomia 2019
Lubomia
09
niedz
15. EKO Jurajski Półmaraton
Rudawa k.Krakowa
09
niedz
Chęć na Pięć
Lublin
09
niedz
EKIDEN PragmatIQ
Poznań Malta
09
niedz
5. Grand Prix Zwierzyńca
Białystok
09
niedz
3. Charytatywny Bieg z Nadzieją
Słupsk
09
niedz
Głowieńska Piątka
Głowno
09
niedz
6. Kielecki Bieg Górski
Kielce
09
niedz
6. Makowska Piętnastka
Maków Mazowiecki
09
niedz
4. Bieg z Butelką Mleka
Piątnica k.Łomży
09
niedz
Powiat Ostrowski Biega - 4. Dyszka Pięciu Stawów
Janków Przygodzki k.Ostrowa Wlkp.
09
niedz
Triathlonowa Sztafeta Firmowa
Mietków k.Wrocławia
09
niedz
9. Bieg pLUsZAKA
Zabrze
09
niedz
12. Bieg Truskawki w Puszczy Kampinoskiej
Truskaw
09
niedz
Silverman 1/8 IM
Januszkowice k.Zdzieszowic
09
niedz
3. Sokoli Bieg
Sokółka
09
niedz
Ultramaraton 40 Rybnickich Rond
Rybnik
09
niedz
5. Otwarte Mistrzostwa Częstochowy Nordic Walking
Częstochowa
09
niedz
4. Łabiszyński Bieg Świętojański
Łabiszyn k.Bydgoszczy
09
niedz
Kęcka Piątka
Kęty k.Bielsko-Biała
09
niedz
Bieg Izbicki
Izbicko k. Opola
09
niedz
Ostrężnica Run - Bieg po Naręcze Ziół
Ostrężnica k.Krzeszowic
09
niedz
5. Bieg Auchan Bytom
Świerklaniec k.Tarnowskich Gór
09
niedz
27. Bieg Papieski im. św. Jana Pawła II
Karlino k.Koszalina
09
niedz
20. Nowogrodziecka 10-tka
Nowogrodziec k.Bolesławca
09
niedz
4. Gostyniński Bieg Zamkowy
Gostynin
09
niedz
4. Bieg Boguchwała - Wisłoczysko
Boguchwała
09
niedz
Bieg Śladem Konia
Wrocław
09
niedz
Bieg Po Zdrój
Jaworze k.Bielska-Białej
09
niedz
40. Bieg V Stawów im. Zdzisława Burdy
Myszków
09
niedz
Ruah Run
Tarnowskie Góry
09
niedz
Lato z Nordikami
Łany k.Wrocławia