2019-07-01 / 2019-07-07

03
śr
Zabiegana Łódź
Łódź
03
śr
Top Cross
Toruń
04
czw
Hunt Run - Polowanie na biegaczy
Kotelnica Białczańska
05
pt
Bojko Trail
Kraina Bojków
06
sob
2. Bieg Przyjaźni
Przyjezierze k.Inowrocławia
06
sob
8. Dycha Anny Wazówny
Brodnica
06
sob
DUO Cross Imielin 2019
Imielin k.Katowic
06
sob
Biegniemy dla Łukasza!
Osiny k.Kępna
06
sob
Enea Bydgoszcz Triathlon
Bydgoszcz
06
sob
Grand Prix Tężnie Run
Ciechocinek
06
sob
Blue League
Kraków
06
sob
Puchar Polski w Nordic Walking
inf. w treści
06
sob
8. Półmaraton Tradycji
Adamów k.Łukowa
06
sob
6. Janikowska Dyszka
Janikowo k.Inowrocławia
06
sob
4. RESO Suwałki
Suwałki
06
sob
26. Bieg im. Elżbiety Garduły
Korzybie gm.Kępice
06
sob
Półmaraton Harnasia
Korbielów k.Żywca
06
sob
8. Dycha Anny Wazówny
Brodnica
06
sob
Gdańskie Biegi Leśne
Gdańsk
06
sob
DECATHLON Aero Run
Legnica
06
sob
IGLOTEX 12. Bieg Czterech Jezior
Skórcz
06
sob
Kids Run
Łódź
06
sob
21. Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie
Kretowiny k.Morąga
06
sob
Bieg na Jawornik
Złoty Stok
06
sob
Commando Szarak
Szarki k.Nowego Tomyśla
06
sob
6. Puchar Wyspy Giżyckiej
Giżycko
06
sob
21. Bieg Szlakiem Tatarskim
Prostki k.Ełku
06
sob
4.Bieg o Złotą Babę Dźwierzucką
Dźwierzuty k.Szczytna
06
sob
iSwim iRun
Rajgród
06
sob
Cracovia Triathlon [ODWOŁANY]
Kraków
06
sob
6. Bieg i Marsz NW o Puchar Komendanta Powiatowego Policji
Płotowo k.Bytowa
06
sob
5. Nocny Bieg z Gwiazdami
Wodzisław Śląski
06
sob
5. Charytatywny Bieg o Pierścień Św. Kingi
Bochnia
06
sob
3. Bieg Św. Jana z Dukli
Dukla
06
sob
Polanicki Bieg Niedźwiedzia
Polanica-Zdrój
06
sob
Powiatowy 2. Bieg Rybina
Rybnica k.Jeleniej Góry
06
sob
GRILL+RUN=FUN 2019
Palowice
06
sob
Runmageddon Arena Gliwice
Gliwice
06
sob
3. Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej - Kurs na Chełmską 2019
Koszalin
06
sob
17. Atlantis Bieg Opolski
Opole
07
niedz
Bieg Arkowca
Gdynia
07
niedz
Bieg oraz Marsz NW Wałami Von Plauena
Malbork
07
niedz
TriCity TRAIL
Trójmiejski Park Krajobrazowy
07
niedz
Szturm Śląski - Bieg z przeszkodami na Stadionie Śląskim
Chorzów
07
niedz
6. Bieg Grzymały
Sadowne
07
niedz
19. Bieg na Szczyt Pilska
Korbielów
07
niedz
2. Odra Triathlon 1/8 IM
Krapkowice
07
niedz
Elemental Tri Series Blachownia
Blachownia
07
niedz
Ruś Cross Triathlon
Ruś k. Olsztyna
07
niedz
30. Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska
Pobiedziska
07
niedz
2. Grand Prix Cztery Pory Roku
Łapy
07
niedz
Łubianka Grand Prix Cross 2019
inf. w treśći
07
niedz
8. Tatarska Piątka
Studzianka k.Białej Podlaskiej
07
niedz
Powiat Ostrowski Biega
Tarchały Wielkie
07
niedz
Kids Run
Warszawa
07
niedz
39. Ciechanowska Piętnastka
Ciechanów
07
niedz
29. Międzynarodowy Bieg po Plaży
Jarosławiec
07
niedz
Arka Triathlon dla Każdego II
Gliwice / Jezioro Pławniowice
07
niedz
Wtórpol Triathlon
Skarżysko-Kamienna
07
niedz
Biathlon Letni
Kościelisko