2019-09-30 / 2019-10-06

30
pon
Biegowy Potop Szwedzki ze Stena Line
Nybro (Szwecja)
02
śr
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych 2019
Toruń
04
pt
Ultra Wydma
Łeba
04
pt
Nocny Bieg Lotnika
Krosno
04
pt
Rodzinna Sztafeta Pamięci
Warszawa
04
pt
Bielański Wieczór Lekkoatletyczny
Warszawa
04
pt
Szlak Orlich Gniazd Ultra
Kraków
05
sob
Cross Duathlon
Gdańsk
05
sob
Jesienny Festiwal Biegowy
Żywiec
05
sob
Grand Prix City Trail
Wrocław
05
sob
Górski Runmageddon
Kocierz k. Andrychowa
05
sob
23. Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa
Lubliniec
05
sob
3. Jesienna Dycha
Sandomierz
05
sob
34. Biegi im. Dezyderego Chłapowskiego
Turew
05
sob
5. Dycha Strażacka
Skuły
05
sob
3. Bieg Pogoń Raka
Szczecin
05
sob
Górski Runmageddon Małopolska/Śląsk
Małopolska / Śląsk
05
sob
6. Podbieg na Makowice
Rytro
05
sob
ULTRA Waligóra Run Cross
Głuszyca
05
sob
Pobiegnij dla Filipów
Katowice
05
sob
2. Bieg Pamięci Powstańców Warszawy
Mińsk Mazowiecki
05
sob
Grand Prix Warszawy 2019
Warszawa
05
sob
5. Dziwnowska Liga Biegowa
Dziwnów
05
sob
9. wówecka Dziesiątka / 40. Bieg Powstańczy Lwówek
Lwówek
05
sob
43. Bieg Maćka
Koźmin Wielkopolski
05
sob
5. Bieg w Naturze Nadleśnictwa Wołów
Tarchalice k. Wołowa
05
sob
7. Wiszeńska (za)Dyszka
Malin k.Wrocławia
05
sob
Goczałkowicki Bieg Charytatywny / Rycerska Dyszka dla Zameczku
Goczałkowice-Zdrój k.Pszczyny
05
sob
30. Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego
Osie k.Świecia
05
sob
Bieg Szlakiem Legend
Ciepłowody k.Ząbkowic Śląskich
05
sob
10. Hajnowska Dwunastka
Hajnówka
05
sob
Otwarty 21. Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Marklowice
Marklowice k.Wodzisław Śląski
05
sob
Półmaraton i Ćwierćmaraton Zielonogórski Nocą
Zielona Góra
05
sob
24. Bieg Niepodległości w Skrwilnie
Skrwilno
05
sob
21. Jesienne Biegi Małkińskie
Małkinia Górna
05
sob
5. Bieg Sztafetowy w Łomiankach
Łomianki
05
sob
4. Biegi Puszczy Bydgoskiej
Bydgoszcz
05
sob
7. Jaroszowski Marszobieg Przełajowy
Jaroszów k.Strzegomia
05
sob
Maraton Ziemi Zwoleńskiej
Zwoleń
05
sob
Nocna Draka Bieg Nocny z Iluminacjami
Olsztyn
05
sob
Najeżona Piona
Jeżowe k.Niska
05
sob
Nocny Bieg z Duchem
Bystrzyca Kłodzka
05
sob
Rudawy Ultramaraton
Janowice Wielkie k.Jeleniej Góry
05
sob
6. KrwioBIEG Kraków
Kraków
05
sob
5. Bieg na Piątkę o Puchar Pratt&Whitney
Rzeszów
05
sob
Top Cross
Toruń
05
sob
Gdańskie Biegi Leśne
Gdańsk
05
sob
Nowa Huta w czterech smakach
Kraków - Nowa Huta
05
sob
Katowice Run Hau
Katowice
05
sob
15. Bieg Kmitów
Nowy Wiśnicz k.Bochni
05
sob
Dycha Lasami Nad Górną Liswartą
Chwostek
05
sob
2. Półmaraton Górski DŁUGA GÓRA
Gdynia
05
sob
3. Bieg Wyspiarza
Świnoujście
05
sob
Jurajska Jatka
Zawiercie
05
sob
3. Półmaraton Traktora
Kwidzyn
05
sob
50. Bieg Transgraniczny Doliną Dolnej Odry
Gryfino
06
niedz
Legnica Dziesiątka / 8. Legnica Półmaraton
Legnica
06
niedz
13. Bieg Papieski
Konstancin-Jeziorna
06
niedz
Kutnowska ZaDyszka
Kutno
06
niedz
18. Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego
Sępólno Krajeńskie
06
niedz
Łódzka Piątka
Łódź
06
niedz
7. Bieg Przyjaźni (Festiwal Zdrowia)
Przyjaźń k. Żukowa
06
niedz
9. Szamotuły SAMSUNG Półmaraton
Szamotuły
06
niedz
28. Bieg Kociewski z Polpharmą
Starogard Gdański
06
niedz
11. Silesia Marathon / 14. Silesia Półmaraton
Katowice
06
niedz
2. Run Peak Stok Unisław
Unisław k.Torunia
06
niedz
9. Półmaraton Augustowski / Augustowska Dycha
Augustów
06
niedz
32. Bieg Uliczny
Ostromecko - Dąbrowa Chełmińska
06
niedz
Obidowa Głuszec Półmaraton
Obidowa k.Nowego Targu
06
niedz
3. Cross Duathlon Twierdza
Kędzierzyn-Koźle
06
niedz
Wild Run
Wrocław
06
niedz
Kartofelek / 3. Bieg Szlakiem Bursztynowym
Ujazd
06
niedz
Cross Centaura
Biały Bór k.Koszalin
06
niedz
Półmaraton Jata 21 Serc
Łuków
06
niedz
13. Osobowicka Ósemka
Wrocław
06
niedz
7. Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów poległych w 1920r.
Susk Stary k.Ostrołęki
06
niedz
2. Bartoszycka Dycha Brzegiem Łyny
Bartoszyce
06
niedz
7. PKO Maraton Rzeszowski
Rzeszów
06
niedz
6. Toyota Nowogardzki Bieg Uliczny
Nowogard
06
niedz
2. Ostrowiecki Półmaraton Leśny
Ostrowiec Świętokrzyski
06
niedz
Bieg ku Słońcu
Jełowa k.Ozimka
06
niedz
16. Pielgrzymi Półmaraton o Memoriał Jana Pawła II
Jastarnia
06
niedz
Biegnij Warszawo
Warsza
06
niedz
39. Bieg Uliczny Ptolomeusza
Kalisz
06
niedz
6. Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych
Mińsk Mazowiecki
06
niedz
6. ANWIL Półmaraton Włocławek
Włocławek
06
niedz
4. Maraton Szlakiem Męczeńskiej Drogi Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki
Bydgoszcz - Górsk
06
niedz
8. Kielecka Dycha
Kielce
06
niedz
18. Bieg o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Glinojeck
Glinojeck
06
niedz
Maraton DotlenieniRUN
Brzeg k. Opola
06
niedz
4. Bieg z zamkiem w tle O Puchar Burmistrza Bolkowa
Bolków
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce