2019-10-14 / 2019-10-20

18
pt
Nocna Wataha - Jesień
Olsztyn Jurajski k.Częstochowy
19
sob
Grand Prix City Trail
Lublin
19
sob
Bieg "Heron Challenge "
Sienna k. Nowego Sącza
19
sob
Półmaraton Piastowski
Wrocław
19
sob
Finał Ligi Runmageddon
Wrocław
19
sob
Międzynarodowy Bieg Górski Orłowa Trail Ustroń - Jaszowiec
Ustroń k.Wisły
19
sob
1. Górska Jedlicka Siódemka
Długie k.Krosna
19
sob
Brzeska Dycha / Piątka św. Jakuba
Brzesko
19
sob
Bursztynowy Festiwal Biegowy
Gdańsk
19
sob
Górska zaDYSZKA
Łąck k. Płocka
19
sob
Bieg po 4 koła
Szczecin
19
sob
4. Leśnicka Piątka
Leśnica k.Kędzierzyna-Koźle
19
sob
1. Leśniewska Dycha
Leśniewo k.Pucka
19
sob
Tough Mudder [ODWOŁANY]
Katowice / Kraków
19
sob
5. Dziwnowska Liga Biegowa
Dziwnów
19
sob
3. Bieg Buraka
Złotniki Kujawskie
19
sob
4. Paczkowska Dycha - Bieg Gór i Jezior
Kozielno k.Paczkowa
19
sob
Bieszczadzki Weekend Biegowy Rysia
Polańczyk k.Soliny
19
sob
Walimski Półmaraton Górski
Walim k.Wałbrzycha
19
sob
Proswim Crossduathlon
Sokołów Małopolski
19
sob
Grand Prix Warszawy 2019
Warszawa
19
sob
THE NIGHT MILE
Warszawa
19
sob
2. Krośnicki Bieg Pełną Parą
Krośnice
19
sob
22. Ursynowski Bieg Passy
Warszawa
19
sob
Łężyckie Wertepy 2019
Góra Łężyca
19
sob
Cross Beskidzki
Węgierska Górka
19
sob
13. Bieg Uliczny im. Kazimierza Świerzowskiego
Lipinki
19
sob
Grand Prix Mysłowic o Puchar Truchtacza
Mysłowice
19
sob
8. Nadwiślański Eko Marsz Nordic Walking / 2. Bieg Na Milę Parkową
Baranów Sandomierski
19
sob
Jubileuszowe 25. Kościerskie Biegi Uliczne
Kościerzyna
19
sob
Jesienne Biegi na Magurce
Wilkowice - Magurka
20
niedz
2. Półmaraton w Biskupcu o Puchar Wójta Gminy Biskupiec
Biskupiec k.Iławy
20
niedz
Wrocławska Dycha - Jesień
Wrocław
20
niedz
20. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza
Poznań
20
niedz
Żółty Jesienny Lis
Łachoń k.Pułtuska
20
niedz
41. Bieg Nadwiślański im. Alfreda Freyera
Tarnobrzeg
20
niedz
32. Perła Paprocan
Tychy
20
niedz
5. Cross Górski po Zielonym Lesie
Żary
20
niedz
Grand Prix City Trail
Szczecin
20
niedz
Grand Prix City Trail
Warszawa
20
niedz
Warszawa Run Hau
Warszawa
20
niedz
Perły Małopolski
Rabka-Zdrój
20
niedz
Pełnosprawny Bieg dla Pawełka
Warszawa
20
niedz
14. Radomski Maraton Trzeźwości
Jedlnia Letnisko k.Radomia
20
niedz
39. Bieg Warciański im. Zdzisława Krzyszkowiaka
Koło k.Konina
20
niedz
57. Bieg Republiki Ostrowskiej
Ostrów Wielkopolski
20
niedz
Szczycieński Bieg Niepodległości
Szczytno
20
niedz
5. Bieg Budkowicki
Stare Budkowice k.Opola
20
niedz
11. Maraton Wodzisławski - Ja i Maraton im. Zbigniewa Marszałkowskiego
Wodzisław Śląski
20
niedz
Adamed 4. Bieg Orła
Czosnów k.Warszawy
20
niedz
Orzeski Bieg Po Krzokach
Orzesze
20
niedz
7. RUNbertów
Rembertów
20
niedz
Charytatywna Mila Bieg dla Justyny Korytkowskiej
Łomża
20
niedz
11. Otwarte Mistrzostwa Lubina w Nordic Walking
Lubin k.Legnicy
20
niedz
4. Golejowska Dycha
Staszów
20
niedz
10. Półmaraton Szakala Dookoła Lasu Łagiewnickiego
Łódź
20
niedz
Woźnicki Bieg Uliczny
Woźniki
20
niedz
2. Bieg Legionów Polskich
Wartkowice
20
niedz
2. Grand Prix Cztery Pory Roku
Łapy
20
niedz
5. Półmaraton Bydgoski
Bydgoszcz
20
niedz
3. Bieg wokół Góry Grodowej
Ćmińsk k.Kielc
20
niedz
8. Tumska Dycha
Płock
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce