Ambasadorzy Festiwalu Biegowego pobiegli na Kabatach

Opublikowane w wt., 23/10/2012 - 14:39

W miniony weekend na stołecznych Kabatach odbył się przedostatni w tym roku bieg z cyklu Grand Prix Warszawy. Na starcie tego kultowego biegu stanęło tym razem blisko 400 zawodowców i amatorów, oczywiście nie zabrakło Ambasadorów Festiwalu Biegowego. Zwyciężył Piotr Mielewczyk z KS Warszawianka wynikiem 32:59. Wśród kobiet triumfowała Emilia Zielińska z KB ActiveSports Warszawa z wynikiem 39:51. W wydarzeniu wziął również udział pomysłodawca Festiwalu Biegów ? Zygmunt Berdychowski, który zajął czwarte miejsce w swojej kategorii wiekowej z jednym z lepszych rezultatów na 10 km w ostatnim czasie ? 41.01. Kolejny bieg Grand Prix warszawy odbędzie się w niedziele 27 października   na Mokotowie. Start biegu o godz. 11:00 na dystansie 10 km ? trasa z atestem.  Zapisy od godz. 9:15, ul. Gwintowa 3, przy Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży (pętla autobusowa linii 167).

Opłata startowa 15 zł.  Wśród uczestników organizatorzy zapowiadają rozlosowanie nagród.