Bieg 7 Dolin VisegRun with Interreg PL-SK (35 km) – KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY


Opublikowane w wt., 06/08/2019 - 11:31

Do startu jedynej transgranicznej konkurencji 10. TAURON Festiwalu Biegowego nieco ponad miesiąc. W logistyce konkurencji doszło do korekt w zakresie punktów serwisowych i wyposażenia obowiązkowego.

1. Najważniejszą zmianą jest zlikwidowanie punktu przepakowego w Wierchomli (12. kilometr trasy). Punkt ten będzie miał wyłącznie status punktu serwisowego, z napojami i owocami do dyspozycji uczestników.

2. Zlikwidowanie przepaku oznacza jednocześnie zmianę w wyposażeniu obowiązkowym uczestników biegu. Od 2019 r. latarka / czołówka jest wymagana już od chwili startu (wcześniej tylko na ostatni etap z Wierchomli do Krynicy).

3. Zmiany obejmą także samą logistykę punktu w Wierchomli oraz punktu serwisowego Bacówka nad Wierchomlą (22. kilometr trasy). Do tej pory oba punkty obsługiwały uczestników wszystkich dystansów Biegu 7 Dolin - od 2019 r. infrastruktura punktów (stoły, ławki) dla zawodników rywalizujących na dystansie 35 km będzie zlokalizowana w innym miejscu (przesunięcie o kilkadziesiąt metrów, dobieg wyznaczony m.in. taśmami).

Lokalizacja infrastruktury punktów Wierchomla i Bacówka nad Wierchomlą dla pozostałych dystansów Biegu 7 Dolin nie zmienia się. Prosimy zawodników o bezpośrednie kierowanie się do wyznaczonych lokalizacji punktów serwisowych Wierchomla i Bacówka nad Wierchomlą. O sprawne przemieszczanie się zawodników do wyznaczonych punktów zadbają także wolontariusze 10. TAURON Festiwalu Biegowego – prosimy o stosowanie się do ich poleceń.

Wprowadzone zmiany są związane bezpośrednio z organizacją 10. TAURON Festiwal Biegowego.

Fundacja „Festiwal Biegów”


Partnerzy Biegu VisegRun with Interreg PL-SK / VisegRun with Interreg PL-SK partners / Partneri Behu VisegRun with Interreg PL-SK:

    


Projekt jest dofinansowany przez Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki / The project is funded by International Visegrad Fund:

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce