Festiwal Biegowy 2018 - ostatnie tygodnie najniższych opłat startowych


Grudzień to ostatnia okazja, by najkorzystniej zapisać się na 9. Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdroju. Już tylko do końca roku, a zatem przez najbliższe 4 tygodnie, można zgłaszać się do startu w wybranych biegach opłacając najniższe wpisowe.

Ceny za start w poszczególnych biegach festiwalowych są konkurencyjne w skali kraju. Mało gdzie można przebiec 10 km na atestowanej trasie płacąc jedynie 40 pln. Uliczny maraton za 50 pln? To się praktycznie nie zdarza. Górski półmaraton (Runek Run) za 30 pln? To prawie darmo! Nawet najdroższe (a zarazem najbardziej skomplikowane w logistyce i obsłudze) biegi w Krynicy, ultramaraton górski Bieg 7 Dolin 100 km i etapowy Iron Run dla najtwardszych biegaczy to wydatek zaledwie 120 pln.

W cenie każdego biegu - profesjonalny, elektroniczny pomiar czasu, punkty żywieniowe na trasie, medale na mecie i niezapomniany finisz na krynickim deptaku. A dla najlepszych w klasyfikacji generalnej i kategoriach wiekowych obu płci – atrakcyjne, z roku na rok wyższe nagrody finansowe.

Takich cen nie znajdziecie nigdzie, ale takie wpisowe obowiązuje tylko do 31 grudnia. Potem będzie już drożej.

Zachęcamy zatem do rejestracji siebie, członków rodziny i przyjaciół, bo na Festiwalu Biegowym w Krynicy każdy znajdzie bieg dla siebie (oferujemy ponad 30 najróżniejszych konkurencji). A że wielkimi krokami zbliżają się święta – nie trzeba chyba przypominać, że pakiet startowy na biegi w Krynicy to najlepszy prezent gwiazdkowy.

Fundacja "Festiwal Biegów"

Polecamy również:


Podziel się: