Karnety na 9. Festiwal Biegowy już dostępne. Wyjaśniamy co i jak


W Nowy Rok wraz ze zmianą opłat startowych na krynickie biegi - II próg będzie obowiązywał do 31 maja - aktywowany został system karnetowy. Wyjaśniamy wam reguły, które mają w nim zastosowanie.  

Co w karnecie?

Karnety 9. Festiwalu Biegowego obejmują większość konkurencji imprezy. Z oferty wyłączone są jedynie Bieg 7 Dolin 100 i 64 km, Drużynowy Bieg 7 Dolin 100 km oraz Iron Run, a więc najbardziej wymagające konkurencje Festiwalu. 

Komponując pakiet możecie połączyć np. piątkową Krynicką Milę, sobotnią Życiową Dziesiątkę i niedzielny półmaraton. To jedna z najczęściej wybieranych kombinacji w ostatniej edycji naszego Festiwalu, ale nie jedyna. 

Jakie karnety?

Do waszej dyspozycji są karnety dwu- i trzydniowe. Karnet dwudniowy umożliwia start w biegach piątkowych i sobotnich lub sobotnich i niedzielnych. Nie ma możliwości skorzystania z karnetu dwudniowego jeśli chcemy wystartować w piątek i niedzielę - trzeba wybrać pojedyncze konkurencje lub karnet trzydniowy.      

Ile kosztują karnety? 

Pakiet dwudniowy kosztuje 80 zł, trzydniowy - 110 zł. 

Jak skorzystać z karnetu? 

Aby skorzystać z karnetu, należy zaznaczyć w formularzu rejestracyjnym odpowiednią opcję. Ponadto trzeba wybrać biegi, w których chce się wystartować. 

Zachęcamy do rozważnego doboru biegów, z uwagi na zdrowie i konieczność regeneracji przed kolejnymi startami, jak i biegową statystykę - wybierając dany bieg, ale nie stając na starcie znajdziemy się na zestawieniu wyników z adnotacją DNS (nie wystartował). 

Jestem już zarejestrowana/y na Festiwal, ale chciałbym skorzystać z karnetu

Istnieje taka możliwość. Osoby, które zapisały się już na Festiwal, mogą rozszerzyć swoje zgłoszenie o dodatkowe biegi oraz sam karnet. Jeśli nie opłaciliśmy jeszcze startu, trzeba odwiedzić Panel Uczestnika 9. Festiwalu Biegowego i zaktualizować zgłoszenie. Jeśli zaś dokonaliśmy już płatności, należy wysłać e-mail (na adres zapisy@isw.org.pl) z prośbą o aktualizację zgłoszenia i - jeśli zajdzie taka konieczność - uzupełnić różnicę w naliczonej opłacie startowej. 

Karnet na okaziciela?

NIE. Karnety Festiwalu Biegowego nie mają fizycznej postaci. Są imienne, tj. przypisane do danego zawodnika i zgłoszenia. 

Jaką korzyści daje karnet? 

Finansowe - pozwala zaoszczędzić na opłatach startowych do wybranych biegów (od kilku do kilkudziesięciu złotych);

Komfort uczestnictwa w Festiwalu - jeśli na miejscu przyjdzie Wam ochota na zmianę konkurencji czy wystartowanie w dodatkowym biegu, wystarczy zgłosić się do biura zawodów i poprosić o bezkosztowe dodanie danej konkurencji do listy startowej.

Sportowy weekend dla całej rodziny!

8. PKO Festiwal Biegowy wystartuje 8 września. W programie imprezy jest już blisko 30 konkurencji z dystansami od 300m do 100 km. Trwają zapisy do imprezy - lista zgłoszeń obejmuje już ponad 3100 osób! 

Do zobaczenia w Krynicy-Zdroju!

Fundacja "Festiwal Biegów"

Polecamy również:


Podziel się: