Lamberg Bieg Kobiet – najpiękniejszy z festiwalowych biegów zyskał Partnera Tytularnego!


Opublikowane w pon., 05/08/2019 - 13:02

Firma Lamberg – jedna z najszybciej rozwijających się odzieżowych marek w Polsce została Partnerem Tytularnym Biegu Kobiet. Lamberg Bieg Kobiet wystartuje drugiego dnia 10. TAURON Festiwalu Biegowego na krynickim deptaku. Zapisy trwają!

Lamberg Bieg Kobiet w programie Festiwalu Biegowego w Krynicy gości od samego początku i niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Uczestniczki, podzielone na serie startowe, pokonują dystans 600m. To dystans rekreacyjny - bieg jest świętem i demonstracją kobiecości, wiele uczestniczek przychodzi na ten bieg w spódniczkach, wpina kwiaty we włosy, zakłada wianki - ale i sprzyjający rywalizacji. Rekord konkurencji od 2017 r. należy do Ukrainki Diany Kyrychuk – 1 minuta i 47 sekund. W ubiegłym roku w Biegu Kobiet najszybsza była Sara Szost, która krynicki deptak pokonała w rewelacyjnym czasie 1 minuty i 51 sekund.

Firma Lamberg – Partner Tytularny Lamberg Biegu Kobiet, produkuje akcesoria modowe typu czapki, opaski, szale, szaliki, kominy sportowe i ocieplane, sportowe czapki funkcyjne. Główne linie produkcyjne to Fashion, Fashion Sport, Sport, Tech, Recy.

Lamberg Fashion to produkcja czapek modowych, casualowych nakryć głowy. Z tego pomysłu firma wyrosła i tu ugruntowała swoją pozycję. W wielu krajach Europy Zachodniej oraz Skandynawii nasze produkty znalazły i znajdują swoich stałych klientów. Wykorzystujemy surowce sprowadzane z Włoch i Austrii. 

Lamberg Fashion Sport oraz Sport to kolekcje dedykowane modzie sportowej. Znajdują się w niej czapki oraz ocieplane kominy dla tych wszystkich, którzy lubią wyróżniać się podczas aktywności na nartach, rowerze czy podczas wędrówek po górach. 

Lamberg Recy to kolekcja oparta o najwyższej jakości przędze Pinori. W tych produktach w 100% wykorzystujemy materiały biodegradowalne. Kładziemy ogromny nacisk na ochronę środowiska naturalnego. Przędza RECY-WOOL powstaje z wydobywanych z dna oceanów oraz mórz plastikowych butelek pet. Recycling plastiku wraz z domieszką naturalnych włókien wełnianych stwarza nowe możliwości dla nas jako producenta odzieży. Dzięki takiej polityce firmy dbamy o poszanowanie środowiska naturalnego. Kolekcja Recy bardzo szybko znajduje swoich klientów. Systematycznie poszerzamy ją o nowe modele i usilnie poszukujemy kolejnych surowców powstałych z gamy produktów odzyskiwalnych. 

Lamberg Tech jest najmłodszym pomysłem firmy. Świat biegnie bardzo szybko i my również chcemy biec razem z nim. Najnowsze nowinki technologiczne i dzianiny o właściwościach, o których jeszcze niedawno nie mogliśmy sobie nawet wyobrazić, znalazły swoje zastosowanie w produktach nie tylko dla sportowców. Austriacki Schoeller dostarcza przędze Polycolon, Climayarn, Merino, Sport Loden, Progress, etc. Produkujemy czapki, kominy o właściwościach absorbujących pot. Wykorzystujemy struktury surowców, które w chłodne dni dostarczają organizmowi ciepła a w temperaturach dla użytkownika zbyt ciepłych pochłaniają część energii koniecznej do schłodzenia ciała. 

Wszystkie surowce posiadają certyfikaty potwierdzające ich jakość i przeznaczenie, właściwości użytkowe i nie zawierają szkodliwych substancji. Są rygorystycznie sprawdzane są pod kątem bezpieczeństwa dzieci. Nie stosujemy przędz uczulających. Etykieta dzianiny zatwierdzona przez bluesign® oznacza, że ​​zostały wyprodukowane zgodnie ze szczególnie wysokimi standardami ochrony środowiska. Gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo, najwyższą jakość i funkcjonalność. EHS (bezpieczeństwo konsumentów, emisja wody, emisja powietrza, bezpieczeństwo i higiena pracy, wydajność zasobów) kryteria ogólnoświatowe.

- Współpracujemy z klientami z całego świata, znanymi markami z branży modowej oraz outdoorowej, obsługujemy klientów indywidualnych posiadających własne kolekcje, a także: sieci handlowe, ekspedycje, kluby sportowe, agencje reklamowe. Współpracujemy z  światowymi markami sportowymi

- Uczestniczymy w targach branżowych oraz technologicznych. Własne biuro projektowe, najnowocześniejsze maszyny produkcyjne oraz głowy otwarte na pomysły to nasz największy atut. Obserwujemy zmieniający się świat i jesteśmy firmą, która aktywnie uczestniczy w tym, byśmy mogli czerpać radość z życia każdego dnia.

- Wspieramy sportowców, pomagamy im być im coraz lepszym a oni podpowiadają nam i sugerują zmiany. Taka synergia dodaje pewności siebie i mobilizuje firmę do rozwoju.

Ambasadorką firmy Lamberg jest Edyta Lewandowska - mistrzyni Polski w maratonie w 2009 r., złota medalistka MP w maratonie górskim i ultra, aktualna reprezentantka Polski na imprezy rangi MŚ, dwukrotna wicemistrzyni Europy masters w biegach górskich, zwyciężczyni ostatniego prestiżowego biegu Etna Trail na 94 km.

Lamberg Bieg Kobiet wystartuje 7 września o godz. 10:00 z Bulwarów Dietla. Meta biegi zlokalizowana będzie tradycyjnie na krynickim deptaku, w głównej bramie TAURON Festiwalu Biegowego. Lista zgłoszeń do biegu obejmuje już 225 zawodniczek. Wciąż można się zgłaszać na start – TUTAJ.

  • Podstrona Lamberg Biegu Kobiet: TUTAJ
  • Strona marki Lamberg: TUTAJ
  • Profil Facebook: TUTAJ

Fundacja "Festiwal Biegów"

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce