Nowi Ambasadorzy FB. Andrzej Wojtasik: "Możesz znacznie więcej, niż ci się wydaje!"


Opublikowane w śr., 09/01/2019 - 11:14

Jak zwykle na początku roku, zakończyliśmy nabór do grona Ambasadorów Festiwalu Biegów. Miło nam zakomunikować, że w roku 2019 nasze barwy będzie reprezentowało ponad 40 nowych miłośników biegania i aktywności fizycznej! Grono Ambasadorów FB powiększyło się do ok. 180 osób!

Abyście ich lepiej poznali, prezentujemy nowych Ambasadorów Festiwalu Biegów. Co dzień-dwa, na podstronie Festiwalu Biegowego w naszym serwisie znajdziecie wizytówkę/sylwetkę naszego kolejnego współpracownika.

Dziś kolejny nowy Ambasador FB - Andrzej Wojtasik.

Andrzej jest biegaczem-amatorem, który jakiś czas temu wstał z kanapy i zrobił swój pierwszy kilometr. Teraz za to bez biegania nie wyobraża sobie życia!

Andrzej biega od 3 lat. Bieganie stało się dla niego sposobem na zachowanie zdrowia i rozładowanie stresu, stylem życia i wyzwaniem.

W niedługim czasie, Andrzej osiągnął bardzo dobre wyniki.

Jego rekordy życiowe to:

  • 5 km – 18:18,
  • 10 km – 39:35,
  • półmaraton – 1:25:25,
  • maraton – 3:02:10.

Jest czego zazdrościć, prawda?!

"Dziś zrób to, czego innym się nie chce, a jutro będziesz miał to, czego inni pragną" – takie jest motto, nie tylko biegowe, naszego Ambasadora.

Bo przecież każdy "może znacznie więcej niż mu się wydaje, jedyne ograniczenie jest w głowie".

Festiwal Biegowy to, według Andrzeja Wojtasika, super impreza, na której każdy znajdzie coś dla siebie, a chwilę po jej zakończeniu już myśli, co będzie w Krynicy robił za rok…

Fundacja Festiwal Biegów


Polecamy również:


Podziel się: