Pasjonaci będą zachwyceni. Bieg Górski na 11 km teraz w promocyjnej cenie!

Opublikowane w pon., 15/05/2023 - 23:09

Górskie wycieczki uwielbia wiele osób. Niektórzy nie wyobrażają sobie życia bez regularnego wspinania się na różne szczyty. Wykorzystują do tego urlopy, weekendy czy po prostu każdą możliwą okazję. To uzależniająca pasja.

Dla wszystkich miłośników gór mamy doskonałą wiadomość. Znajdziecie coś dla siebie również na Festiwalu Biegowym! To jedyna w swoim rodzaju okazja, żeby wspólnie z innymi biegaczami, którzy pojawią się na starcie, przeżyć niesamowitą przygodę i wystartować w biegu górskim na 11 km

Tutaj każdy jest mile widziany! Nie zwlekajcie zatem z zapisami. Tylko w tym tygodniu, dzięki specjalnej promocji, z kodem 14FB11KMPROM2023 zapłacicie o 25 proc. mniej. Takiej okazji nie można przepuścić! Zarejestrować możecie się TUTAJ.

Początek biegu zaplanowany został na godzinę 10:00 w niedzielę (10 września). Trasa przebiega przez Park Zdrojowy na zboczu góry Kicarz. Jest górzysta z podbiegami i zbiegami. Zarówno start, jak i meta wyznaczona została w Miasteczku Biegowym w Piwnicznej-Zdrój.

Bieg górski na 11 km, to przede wszystkim oferta dla tych, którzy chcieliby po górach pobiegać, ale dystans 23 km jest być może jeszcze dla nich zbyt dużym wyzwaniem. Jeśli macie dość asfaltu i chcecie spróbować czegoś innego, taki dystans będzie dla Was idealny. Suma przewyższeń wynosi 550 metrów.

W poprzednim roku najlepszym z mężczyzn okazał się Sławomir Prętnik, który wygrał z czasem 49 minut i 47 sekund. Drugie miejsce zajął Piotr Kita, a trzecie Kacper Pałka. Wśród kobiet równych sobie nie miała Maria Bahranowska, druga była Kinga Sędzik, a trzecia Roksana Orzyszek. Jak będzie w tym roku?

Nie może Was zabraknąć na starcie Biegu Górskiego na 11 km. Ten dystans jest wręcz idealny dla wszystkich maniaków takich wypraw. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Zachęcamy do skorzystania z promocji. Takie okazje nie zdarzają się często!

(MatiP, fot.: Idea Photohgraphy)