Pomóż nam mierzyć czas! [PRACA]

Opublikowane w wt., 13/02/2018 - 10:30

Fundacja „Festiwal Biegów” poszukuje osób chętnych do współpracy. Szukamy młodych, aktywnych ludzi, chcących profesjonalnie mierzyć czas na imprezach sportowych (głównie biegowych) i obsługiwać biuro zawodów.

Praca w całej Polsce (także za granicą, np. w Szwecji), dużo wyjazdów (przede wszystkim w weekendy), zadaniowy system czasu pracy.

Do pomiaru czasu wykorzystujemy nowoczesny system firmy MyLaps i wiele własnych, innowacyjnych rozwiązań informatycznych.

Oczekujemy

  • dyspozycyjności w weekendy (często łącznie z piątkiem – można zaplanować wcześniej, bo daty imprez są ustalane z dużym wyprzedzeniem)
  • efektywnego wykorzystania czasu pracy, umiejętności pracy pod presją
  • szybkiego podejmowania decyzji
  • komunikatywności i samodzielności
  • umiejętności technicznych i analizy danych technicznych
  • wykształcenia średniego/wyższego technicznego (lub w trakcie studiów technicznych)
  • prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu
  • braku przeciwwskazań medycznych do pracy w terenie
  • biegłej znajomości pakietu MS Office, głównie Excela

Zadania współpracownika

  • pomoc w organizacji biura zawodów
  • zapisy zawodników
  • obsługa punktu kontroli pomiaru czasu na trasie zawodów
  • obsługa urządzeń pomiarowych i kontrola poprawności ich działania
  • opracowanie sprawozdań z pomiarów

Dodatkowe atuty

  • znajomość technologii sieci komputerowych
  • umiejętność edycji i montażu filmów video
  • zainteresowanie sportem
  • udział w wolontariacie sportowym

Oferujemy

  • zarobki uzależnione od zakresu obowiązków i czasu pracy
  • bezpłatne szkolenia z zakresu obsługi sprzętu firmowego, aplikacji oraz specyfiki wykonywanej pracy
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • indywidualne dostosowanie rodzaju umowy (dzieło, zlecenie, staż, praktyki)
  • rozwój w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • pracę w wielu ciekawych zakątkach Polski, jak również za granicą, podczas obsługi niepowtarzalnych imprez sportowych

Prosimy o dołączenie do oferty klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Oferty (CV + list motywacyjny) prosimy przesyłać pod adresem

zapisy@isw.org.pl

z tytułem "Pomiar czasu

Skontaktujemy się z wybranymi osobami

WIĘCEJ INFORMACJI

Fundacja "Festiwal Biegów"

Polecamy również:

Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce