Profil Uczestnika Festiwalu Biegowego - zaloguj się na Krynicę!


Opublikowane w wt., 12/05/2015 - 08:10

Jakie biegi i za ile? Z transportem na start czy bez? Co w pakiecie startowym? Zaloguj się do Profilu Uczestnika i sam zdecyduj! Narzędzie pozwala szybko i sprawnie zdobyć pakiet startowy na krynickie biegi. 

Dostęp do Panelu Uczestnika Festiwalu Biegowego uzyskujemy poprzez FORMULARZ REJESTRACJI.

Po wypełnieniu danych osobowych i kontaktowych, wyborze biegów i opcjonalnego transportu (na te konkurencje, które startują poza Krynicą) oraz zawartości pakietu startowego - przesyłamy zgłoszenie. W e-mailu potwierdzającym rejestrację otrzymujemy login oraz hasło dostępowe do profilu, które wpisujemy w systemie logowania. Ikona logowania do Panelu dostępna jest w prawej górnej części formularza rejestracyjnego. Po kliknięciu "Zaloguj" dostajemy się do Profilu.

Osoby, które zapisały się już na Festiwal, mogą zalogować się do Panelu podając adres e-mail na jaki dokonane było zgłoszenie oraz hasło, jakie otrzymały w mailu potwierdzającym rejestrację. W przypadku zgubienia lub zapomnienia, w formularzu rejestracyjnym można uzyskać nowe hasło, poprzez opcję "Odzyskaj hasło".

Panel Uczestnika Festiwalu Biegowego umożliwia:

  • podgląd i edycję danych kontaktowych
  • podgląd i edycję biegów festiwalowych, w których chcemy wystartować w Krynicy,
  • podgląd i edycję nazwy klubu, drużyny czy grupy biegowej, w której barwach pobiegniemy w Krynicy
  • możliwość uzyskania rabatów na biegi festiwalowe poprzez przypisanie do zgłoszenia Karty Biegacza,  
  • podgląd i edycję zawartości pakietu startowego,
  • dokonanie płatności online za biegi i dodatki do pakietu startowego (bezpłatny i natychmiastowy przelew w systemie DotPay).

Panel Uczestnika ma charakter dynamiczny, co oznacza że jego zawartość zmienia się zgodnie z zapisami Regulaminu Festiwalu Biegowego - np. obowiązującymi progami opłaty startowej.

Zmian w Panelu można dokonywać do momentu dokonania płatności. W przypadku dalszych zmian (np. dodanie kolejnych biegów, dodanie akcesoriów do pakietu startowego) konieczny jest kontakt z Biurem Organizacyjnym Festiwalu. Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 - 16:30, czekamy na ew. e-maile i telefony: 22 583 11 55 / zapisy@isw.org.plg.rogowski@isw.org.pl. Możecie się z nami kontaktować także poprzez nasz profil facebook.

W przypadku zamiany droższego na tańszy bieg różnica w opłatach nie będzie zwracana, zgodnie z zapisami Regulaminu Festiwalu Biegowego

Dostęp do Panelu Uczestnika Festiwalu Biegowego mają wszystkie osoby, które zapisały się na krynickie biegi - czy to przez internet, na stoisku promocyjnym czy przez panel Ambasadora Festiwalu Biegów. Funkcjonalność profilu pozwala wrócić do tamtego zgłoszenia, nanieść ew. zmiany i zakończyć proces rejestracji na imprezę. Tylko w ten sposób mamy gwarancję otrzymania pakietu startowego na imprezę i start w Krynicy.  

Dziewiąta edycja Festiwalu Biegowego wystartuje 7 września. Przez 3 dni rozegramy ponad 30 konkurencji z trasami od 300m do 100 km. Lista zgłoszeń do imprezy to już ponad 6 tys. osób. Zapisy trwają, do 31 maja obowiązuje II - promocyjny próg opłat na Festiwal Biegowy - zachęcamy do skorzystania! 

Program 9. Festiwalu Biegowego: TUTAJ
Regulamin imprezy: TUTAJ
Rejestracja: TUTAJ
Profil Uczestnika: TUTAJ

Do zobaczenia w Krynicy! 


Polecamy również:


Podziel się: