„Zapisany, ale nieopłacony”. Tak dokończysz rejestrację na Krynicę


Lista zgłoszeń do 9. Festiwalu Biegowego przekroczyła już 6300 osób. Nie wszyscy jednak dopełnili formalności i opłacili start w Krynicy, do czego zachęcamy – do 31 maja obowiązują niższe stawki wpisowego do krynickich biegów. Poniżej dowiecie się jak w szybki i łatwy sposób dokończyć rejestracji i wpisać się na listę startową Festiwalu.

1.

Odszukaj w swojej skrzynce pocztowej e-mail z potwierdzeniem rejestracji na 9. Festiwal Biegowy, który wysłaliśmy do Ciebie tuż po dokonaniu zgłoszenia. Znajdziesz w nim wszystkie informacje dotyczące zapisu, w tym link do systemu DOT PAY, z którym w szybki i bezkosztowy sposób opłacisz wybrany pakiet startowy. Twoja wpłata zostanie AUTOMATYCZNIE odnotowana w systemie rejestracji i już kilka sekund po dokonaniu płatności znajdziesz się na liście startowej imprezy.

2.

Jeśli chcesz dokonać zmian w swoim zgłoszeniu – zmienić biegi czy zawartość pakietu startowego – odszukaj w tej samej korespondencji hasło do Profilu Uczestnika Festiwalu Biegowego.

Logując się do serwisu przy pomocy hasła oraz adresu e-mail wskazanego na formularzu rejestracji, uzyskasz ponownie dostęp do swojego formularza zgłoszeniowego. Wprowadź i zapisz zmiany. Po dokonaniu zmian kwota wpisowego zostanie przeliczona na nowo. Klikając przycisk DOT PAY zostaniesz przeniesiony do systemu transakcyjnego, z którym wykonasz szybki i bezkosztowy przekaz. Jak wyżej - twoja wpłata zostanie AUTOMATYCZNIE odnotowana w systemie rejestracji i już kilka sekund po dokonaniu płatności znajdziesz się na liście startowej imprezy.

Zamiast przekazu DOT PAY możesz oczywiście wykonać standardowy przelew bankowy, na konto: Fundacja "Festiwal Biegów" - PKO BP SA, 28 1020 1097 0000 7902 0245 8578. UWAGA! - Pamiętaj, żeby w tytule przelewu wskazać precyzyjnie osobę / osoby które ma objąć wpłata. 

3.

Jeśli zgubiłeś e-mail potwierdzający rejestrację (sprawdź dokładnie wszystkie skrzynki, w tym spam) to zaloguj się do Profilu Uczestnika Festiwalu Biegowego podając adres e-mail, który wskazałeś w zgłoszeniu (lub podejrzewasz że wskazałeś właśnie ten). Nowe hasło do serwisu uzyskasz poprzez opcję „Odzyskaj hasło”. 

Jeśli system nie rozpozna twojego adresu e-mail, skontaktuj się z nami: e-mail: g.rogowski@isw.org.pl / zapisy@isw.org.pl, tel 22 583 11 55 lub poprzez profil facebook.

Po zalogowaniu do Profilu Uczestnika Festiwalu Biegowego odszukaj na liście swoje zgłoszenie (zakładka „Moja lista startowa”). Możesz od razu przejść do płatności poprzez opcję „Opłać” lub dokonać zmian w zgłoszeniu. Po zapisaniu zmian możesz wykonać przelew środków.

Jeśli na na liście nie ma twojego zgłoszenia, dodaj je poprzez zakładkę „Dodaj osobę”. Po zapisaniu zgłoszenia możesz od razu przejść do płatności poprzez system DOT PAY.

4.

Jeśli rejestrowałeś się na 9. Festiwal Biegowy na stoisku promocyjnym, które Fundacja „Festiwal Biegów” rozstawia na biegach w całej Polsce, lub poprzez Ambasadora Festiwalu Biegów, opłatę startową możesz wnieść przelewem: Fundacja "Festiwal Biegów" - PKO BP SA, 28 1020 1097 0000 7902 0245 8578. UWAGA! - Pamiętaj, żeby w tytule przelewu wskazać precyzyjnie osobę / osoby które ma objąć wpłata.

W przypadku chęci zmiany zakresu zgłoszenia, prosimy o kontakt: e-mail: g.rogowski@isw.org.pl / zapisy@isw.org.pl, tel 22 583 11 55 lub poprzez profil facebook

5.

Jeśli opłaciłeś już start na 9. Festiwalu Biegowym, ale chcesz zaktualizować swoje zgłoszenie, skontaktuj się z nami – e-mail: g.rogowski@isw.org.pl / zapisy@isw.org.pl, tel 22 583 11 55 lub poprzez profil facebook. Dokonamy odpowiednich zmian na twoim profilu i poinformujemy o kwocie do zapłaty. Pamiętaj, że zmieniając konkurencje zawsze zastosowanie mają stawki z aktualnego, obecnie II progu opłat startowych. 

Tylko opłacone zgłoszenie jest gwarancją otrzymania pakietu startowego i udziału w 9. Festiwalu Biegowym.

Fundacja „Festiwal Biegów”


Polecamy również:


Podziel się: