Warsaw Downtown Hostel: Baw się w podróży!

 

Warsaw Downtown Hostel: Baw się w podróży!


Opublikowane w śr., 28/01/2015 - 12:21

Gospodarzami ośrodka są młodzi, entuzjastycznie nastawieni i gościnny ludzie, którzy wpierw włóczyli się po świecie gruntownie go poznając i ucząc się go, a niedawno wrócili do Polski, by dalej realizować swoje pasję i przekazać swoje doświadczenia innym.

Tak jak goszczono nas w różnych zakątkach świata, tak teraz my chcemy ugościć Was w naszym hostelu – Warsaw Downtown Hostel. Staramy się, aby każdy czuł się u nas jak w domu. Przygotowaliśmy wygodne, nowocześnie urządzone i czyste pokoje dzielone oraz pokoje prywatne.

Każdy pokój wyposażony jest w oddzielną łazienkę, piętrowe lub pojedyncze łóżka, świeżą i pachnącą pościel, zamykane szafki. Przy każdym łóżku znajduje się gniazdko elektryczne oraz lampka do czytania. Każdy gość może wypożyczyć zarówno suszarkę do włosów jak i czysty ręcznik.

Rano zapraszamy wszystkich na pyszne darmowe śniadanie, czy to na słodko, czy to na słono.

To czym w szczególności chcielibyśmy Was przekonać do wyboru naszego hostelu to pokój dzienny, gdzie możecie miło spędzić czas, zarówno korzystając z darmowego Internetu, komputerów, oglądając film, czy integrując się z innymi podróżnikami. Bo w Warsaw Downtown nikt nie jest anonimowy. Każdy gość wnosi coś do tego miejsca, a my tylko staramy się podtrzymać dobrą atmosferę.

Codziennie organizujemy darmowe eventy, takie jak wspólne gotowanie, gry, karaoke, wieczory filmowe, degustację polskich znakomitości czy wspólne wyjścia do barów i klubów.

Czeka na Was również w pełni wyposażona kuchnia, gdzie możecie bez skrępowania gotować obiady i kolacje, częstować innych i być częstowanym.

Chcielibyśmy pokazać Wam Warszawę taką, jaką widzimy ją my sami. Już w dniu Waszego przyjazdu dostaniecie od nas mapę Warszawy, pokażemy najważniejsze i najciekawsze miejsca ,wytłumaczymy Wam jak do nich dotrzeć, przybliżymy informacje o zabytkach i pomożemy kupić bilet czy zarezerwować stolik w restauracji. Możecie być pewni, że wybierając nasz hostel nie przegapicie żadnej z atrakcji – znajdujemy się w samym Śródmieściu.

W dniu wyjazdu bez problemu możecie zostawić swoje bagaże w naszej bagażowni, przypilnujemy je dla Was.

Mamy nadzieję, że zechcecie zatrzymać się naszym hostelu. Dołożymy wszelkich starań, abyście czuli się z nami komfortowo. Warsaw Downtown to nie tylko miejsce do spania, to też sposób na spędzenie czasu w Warszawie.

Dla posiadaczy Karty Biegacza rabat 10% na noclegi w Warsaw Downtown Hostel przy rezerwacji bezpośrednio przez stronę internetową ośrodka.

Jak uzyskać rabat? W zamówieniu należy wpisać informację, że jest się posiadaczem Karty Biegacza. Rabat zostanie udzielony po okazaniu Kary Biegacza w hostelu.

Bawcie się dobrze podczas podróży !

Adres: Wilcza 33, 00-544 Warszawa
E-mail: hostel@warsawdowntown.pl
Telefon: +48 22 629 35 76
Internet: www.warsawdowntown.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce