VII Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista zarejestrowanych osób


Legenda kolorów: Wpłata Brak Wpłaty
Przejdź do strony:
Nazwisko Imię Rocznik
KOWALCZYKOWSKI MICHAł 1973
DąBROWSKI MICHAł 1980
PISZCZEK PAWEł 1965
KONIECZKA KATARZYNA 1976
WIśNIEWSKI ADAM 1986
ŚWIRSZCZ ANDRZEJ 1986
BRAUER MAGDALENA 1982
TOBOłA ZBIGNIEW 1974
RYZNAR JAROSłAW 1981
KOCH MARTA 1977
CIEBIEń JERZY 1967
BIAłęCKI MICHAł 1981
SOBLIK ŁUKASZ 1985
DOMISZEWSKI IGNACY 1990
DYREK MICHAł 1985
GIERAK KRIS 1980
OLESIAK GRZEGORZ 1975
PIERZCHAłO ŁUKASZ 1980
RYBKA SłAWOMIR 1981
STEFANICKI MAREK 1958
KWASEK KAZIMIERZ 1978
PAWłOWSKI JAKUB 2007
RUTKOWICZ MICHAŁ 1980
DąBROWSKI MICHAł 1980
CZŁAPIŃSKI MARIUSZ 1982
STASIEWICZ ARTUR 1986
MUSIELAK TERESA 1983
PAWLIKOWSKI WAWRZYNIEC 1981
KROWISZ KAMIL 1974
MACHLOWSKI ŁUKASZ 1986
FAL MALGORZATA 1982
WIęCłAWSKI DANIEL 1972
SICZEK MIKOłAJ 1985
ROJEK ANDRZEJ 1971
KRAUZE-PYRGIEL KAMILA 1984
MATECKI KRZYSZTOF 1976
ŚLęZAK JAROSłAW 1972
ADAMIAK PAWEł 1966
ŻURAWSKI KAMIL 1993
CZUPRYńSKI SEBASTIAN 1992
CEBULA STANISłAW 1991
ZABłOCKA MAGDALENA 1982
KAMIńSKA KAMILA 1985
MęCZYKOWSKI IRENEUSZ 1980
KUBAS ALINA 1971
KUBAS NATANIEL 2006
SIWERSKI PAWEł 1983
KOśNIK ANDRZEJ 1961
CZECHOWSKI JERZY 1949
DONIEC SEBASTIAN 1979
DONIEC KATARZYNA 1979
KRóL ŁUKASZ 1988
OLEWNICZAK - OLESZCZUK EDYTA 1976
OLESZCZUK MAREK 1981
TYLEK CYPRIAN 1985
AUGUSTYNIAK MARIUSZ 1974
STEFAńSKI MARCIN 1989
CZYż RAFAł 1972
KONDYCKI ADAM 1973
ROMANOWSKI ROBERT 1979
BIERLET MARCIN 1982
BRZąKAłA KATARZYNA 1991
MICHALIK ARTUR 1983
ZIENTARA ADRIAN 1988
JęDROS PRZEMYSłAW 1986
KOWANETZ MACIUś 1975
BRYLSKI ŁUKASZ 1984
PŁASZCZYCA RAFAŁ 1973
SKALSKA PATRYCJA 1999
TROCHIMOWICZ HUBERT 1975
ŚNIOSEK ARTUR 1975
BIELECKA MONIKA 1989
SUŁKOWSKI MICHAŁ 1990
BORUSZEWSKI RAFAł 1975
NADOLSKI PIOTR 1973
KRóL MICHAł 1987
NADOLSKA ANNA 1973
SZKWAREK RAFAL 1974
MARCELA KOCHOLOVA 1974
PIETRAK KRZYSZTOF 1972
FRESZEL KRZYSZTOF 1977
GAłAN WOJCIECH 1978
PAZOWSKI WIESŁAW 1957
WALAS DARIUSZ 1978
KLINIK DOMINIKA 1985
SZCZERBA KRZYSZTOF 1968
MITANA ROBERT 1974
KUREK EDWARD 1939
GORZELAK MATEUSZ 1993
ZAMIAR MARCIN 1970
ŚWIąTKOWSKI SłAWOMIR 1970
GADOMSKI RADOSłAW 1983
PAPAJ KRZYSZTOF 1961
ZAMIAR ANNA 1974
WLOSZCZYńSKI KRZYSZTOF 1978
PAPAJ IZABELA 1971
TUKENDORF BARBARA 1952
CHOLEWA ZBIGNIEW 1977
KUCIEL DAMIAN 1987
BAś ANNA 1969
BAś MATEUSZ 1979
GAWLIK SŁAWEK 1984
DOMINO KRYSTIAN 1975
SERNIAK ALEXANDR 1986
RYSZARD POPIWCZUK 1977
KOśCIUSZKO TADEUSZ 1988
BODZIONY ANNA 1985
KOZIEł TADUSZ 1991
SERNIAK ALEKSANDR 1986
SOJKA ANDRZEJ 1961
BOGACZ DOMINIK 1996
KOBUSZEWSKI ARTUR 1980
BOGACZ RENATA 1970
POKOTYCKI DENIS 1990
KARAMUCKI JACEK 1976
MADALIńSKI MICHAł 1955
MIŚKÓW MARCIN 1984
REDłOWSKA BOżENA 1976
FAJER MAREK 1959
KARLAK HALINA 1951
BRZÓSKA ADAM 1969
MARKIEWICZ DAMIAN 1978
KOWALSKA MAłGORZATA 1990
TROJAN DAWID 1985
EBERT ADAM 1977
GAJ BOGNA 1970
IDZIKIEWICZ MARCIN 1974
JóźWIK BARBARA 1966
SZELWACHOWSKI DARIUSZ 1964
DUDA RENATA 1976
TULEJ BOżENA 1963
BARYłO AGATA 1981
OKWIECIńSKA AGNIESZKA 1970
OKWIECIńSKI GRZEGORZ 1969
DARDZIńSKA BRONISłAWA 1949
PASIECZNY ROBERT 1977
RYSIEW ROBERT 1979
BLADOS TOMASZ 1983
GORAL MALGORZATA 1981
STELMACH ZBIGNIEW 1960
SZREDER ANDRZEJ 1954
WITUSIK DOROTA 1978
WITUSIK OLGA 2002
ŁUKASIEWICZ MACIEJ 1982
WOJCIECHOWSKI JAROSłAW 1965
DBRWSKI M 1980
LIPCZYńSKA ANNA 1980
SOCHA KATARZYNA 1985
PASTUSZEńKO EWA 1977
TELEON PIOTR 1974
KOTAś BEATA 1983
TADEUSZ BARTOSZ 1987
KOLASA BARBARA 1956
KOLASA ANDRZEJ 1951
FALANDYSZ DAMIAN 1987
WITUSIK MICHAł 2004
WRóBEL GRZEGORZ 1975
WAHL DANIEL 1977
GAPYS ROBERT 1974
GAPYS AMELIA 2009
CHOJNOWSKI ŁUKASZ 1989
DĘBOSZ DARIUSZ 1975
ŚLIWIńSKI RAFAł 1977
MINOWICZ ŁUKASZ 1983
BUKAłA MARTA 1974
BUKAłA KRZYSZTOF 1974
DęBSKI JAN 1952
PALUCH MAREK 1986
HAMDAN PAWEł 1992
POPIEL DARIUSZ 1975
JAROCH MAGDALENA 1988
WYSOCKI TOMASZ 1972
RUDZIńSKI MICHAł 1978
PIOTROWSKI MAREK 1962
PIOTROWSKI PATRYK 2006
BARAN STEFAN 1973
TOBOłA GABRIELA 2000
TOBOłA ANNA 1974
SóJKA PAWEł 1958
SąDEJ KAMIL 1996
WERNER KAMIL 1984
ADAMCZYK TOMASZ 1967
ADAMCZYK AGNIESZKA 1979
ADAMCZYK JAKUB 1981
SZARF PAWEł 1989
ŚWITAŁA JOLANTA 1962
WARDZALA ANNA 1948
PISZ ROBERT 1959
TRZEPAK ŁUKASZ 1990
SYGOCKI KONRAD 1980
MARCINIEC BOGUSłAW 1983
WRóBEL AGNIESZKA 1991
GąGOR MARIOLA 1994
POZNAńSKI TOMASZ 1972
NOWAK AGNIESZKA 1980
GOGół-IżOWSKA EDYTA 1987
GóRA MAREK 1984
BęBENEK MARCIN 1986
KOPCEWICZ ROBERT 1966
MUSIAŁ ELWIRA 1979
MAćKOWSKI ŁUKASZ 1978
KOWALIK EWELINA 1991
KOłODZIEJ MAGDALENA 1979
ANTOSIK JAKUB 1996
NIESPODZINSKA ANETA 1986
BUCZYńSKI MARIUSZ 1981
KALISZ DARIUSZ 1964
CHMIELOWIEC TOMASZ 1973
SROKA MIROSłAW 1978
SZOSTEK JAROSłAW 1658
SZOPA LESZEK 1953
ORPEL MARTYNA 1992
ZAWALSKI ROBERT 1981
STRAMA-NIEMCZYK MARZENA 1980
ZAJąCZKOWSKI JERZY 1970
OSMANOWSKI PIOTR 1988
BLUMENFELD JACEK 1989
BEDNARZ KRZYSZTOF 1976
SMOLUCH RYSZARD 1970
WIKTOR JAKUB 1998
WIKTOR DARIUSZ 1974
WIKTOR ALEXANDER 2004
GRZEGORY MAREK 1990
SłOWY LAURA 1995
NICPOń SEBASTIAN 1993
DZIEDZICKA IWONA 1976
DANICZ GRZEGORZ 1994
BĄKOWSKI MARCIN 1980
AWSIUKIEWICZ EDYTA 1975
AWSIUKIEWICZ MAREK 1972
AWSIUKIEWICZ JAN 2009
BIELICKA DARIA 1987
NOWORYTA JACEK 1942
KORDZIńSKI KAZIMIERZ 1958
OśWIęCIMKA RAFAł 1992
CISZAK ZOFIA 1976
BLAJCHERT ADAM 1976
WINKLER ALEKSANDRA 1978
PARYłA-GRABIEC MAłGORZATA 1976
ROSZKOWSKI MARCIN 1972
MARCZAK MARIUSZ 1958
PETEREK ANNA 1990
NIEWIADOMSKI DARIUSZ 1972
WSUł MONIA 1977
PRęCIKOWSKI RYSZARD 1970
LEńCZYK RENATA 1970
AUGUSTYńSKI PIOTR 1972
PIENIążEK PATRYK 1991
SKRZYPCZYK MICHAŁ 1989
PIETRUSZCZAK AGNIESZKA 1970
Przejdź do strony:

Copyright © 2017 by ISW.
All Rights Reserved.