Cross Bociana dla spragnionych endorfin


Nadleśnictwo Czarnobór, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinku, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Szczecinku, Urząd Miejski w Bornem Sulinowie i Team Biegowy Szczecinek zapraszają biegaczy na jesienną edycję Crossu Bociana. Start 23 września, punktualnie w południe. 

Impreza promuje walory turystyczne i zaplecze edukacyjne Nadleśnictwa Czarnobór. Do wyboru są dystansie 5  i 12 km, a trasę charakteryzuje zmienna i pofałdowana nawierzchnia - od utwardzonej po gruntową, częściowo przebiega też drogą asfaltową. 

Rejestracji można dokonywać wyłącznie za pośrednictwem formularza on-line, w terminie do 18 września (brak możliwości zapisu w biurze zawodów). Wpisowe to 25 zł. Łączny limit uczestników to 150 osób,

Rywalizacja będzie się odbywać w kategoriach open mężczyzn i kobiet, dodatkowo przewidziana jest rywalizacji w kategorii najlepsza biegaczka i najlepszy biegacz z Teamu Biegowego Szczecinek oraz najlepsza biegaczka i najlepszy biegacz leśnik.

Pierwszych trzech uczestników biegu w każdej kategorii otrzyma nagrody rzeczowe. Wśród pozostałych zawodników zostaną rozlosowane atrakcyjne upominki.

- Zapraszamy wszystkich biegaczy i tych, którzy pragną rozpocząć przygodę z endorfinami - zachęcają organizatorzy.

Strona imprezy: http://biegowy.team/ 

red. / org.


Polecamy również:


Podziel się: