Przycisk rejestracji na 9. Festiwal Biegowy
Program Imprezy przycisk
Lista startowa przycisk

Najważniejsze Informacje

Festiwal Biegowy

Koral Maraton to jedna z najdłużej rozgrywanych konkurencji TAURON Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju. W pierwszej edycji najlepszym z Polaków został Bogdan Dziuba, który zajął drugie miejsce open z czasem 2:34:01. Biegacz z Jastkowic do dziś dobrze pamięta tamten start, choć jest to „jeden z wielu” jego biegów w Krynicy-Zdroju. W tym roku również nie zabraknie go na starcie.
Opublikowane: sob., 24/08/2019 - 07:54
Blisko 100 000 zł wyniesie pula nagród finansowych Życiowej Dziesiątki w 2019 roku! To o ponad 10 tys. zł więcej względem opublikowanej przez nas w grudniu tabeli nagród 10. TAURON Festiwalu Biegowego, która teraz doczekała się aktualizacji. Wszystko dzięki… uczestnikom, którzy tak licznie zapisujecie się na start!
Opublikowane: pt., 23/08/2019 - 15:34
W historii TAURON Festiwalu Biegowego wyłoniono już ponad dwustu pięćdziesęiciu zwycięzców. Aż czterokrotnie na najwyższym stopniu podium meldował się Kamil Jastrzębski.
Opublikowane: pt., 23/08/2019 - 09:26
Ile konkurencji można ukończyć podczas Festiwalu Biegowego w Krynicy? Panie mają pierwszeństwo i na mecie mogą zameldować się nawet 15 razy. Panowie – 14 razy. W nogach będzie wówczas... tylko nieco ponad 50 km. Dotarcie do mety nawet najkrótszego dystansu, to zwykle wybuch euforii i ogromna radość. Dlaczego nie zapewnić sobie przypływu endorfin w Krynicy kilkanaście razy podczas trzech dni? I wcale nie trzeba być do tego Iron Runnerem! Oto przepis jak to zrobić:
Opublikowane: pt., 23/08/2019 - 09:20
TAURON Festiwal Biegowy przyciąga nie tylko stałych bywalców, ale też debiutantów. W tym roku po raz pierwszy do Krynicy-Zdroju przyjedzie Mariola Stasiewicz - czwarta zawodniczka tegorocznych Mistrzostw Polski na 5000 m. Czy w górach poradzi sobie tak samo dobrze jak na bieżni? Jak zapewnia biegaczka z uśmiechem chce namieszać. Jednym z jej celów jest... Jaworzyna!
Opublikowane: czw., 22/08/2019 - 08:41

Strony

Partnerzy 2019

Sponsor tytularny

Partner Maratonu

Partner Życiowej Dziesiątki

Współorganizator Życiowej Dziesiątki

 

Partner Brubeck Iron Run

Partner Biegu Kobiet

Partnerzy Biegu 7 Dolin 35 km

 

Partnerzy Runek Run

Główny Partner Techniczny Festiwalu

 

Partnerzy Festiwalu

​   

 

 

 

 

Partnerzy Instytucjonalni

Partnerzy Medialni

Rzeczpospolita Telewizja Polska TVP Sport TVP INFO TVP INFO      w Sieci Wprost do Rzeczy        sportowefakty.wp.pl​​

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce