Najważniejsze Informacje

Festiwal Biegowy

Za nami dziesięć lat Festiwalu Biegowego, ale i 40 lat Przedsiębiorstwa Produkcji Lodów "Koral" – partnera i sponsora festiwalowego Koral Maratonu od pierwszej edycji, fundatora głównej nagrody krynickiej imprezy – samochodu osobowego.
Opublikowane: pt., 18/10/2019 - 11:01
Dyrektor SPZOZ Szpital im. dr. J. Dietla w Krynicy-Zdroju drugi raz ukończył królewski dystans TAURON Festiwalu Biegowego w Krynicy. – W tym roku byłem pod wrażeniem organizacji imprezy. Z czystym sumieniem i bez żadnej kokieterii mówię, że lepszej nie doświadczyłem na żadnym innym biegu w Polsce. Wolontariuszami, ich pomocą i punktami żywieniowymi byłem zachwycony – podkreśla Sławomir Kmak.
Opublikowane: śr., 09/10/2019 - 08:38
54-letni Jerzy Wasilkowski z Kalisza cierpi na bardzo poważną chorobę. Mukowiscydoza to wrodzona choroba genetyczna powodująca m. in. uszkodzenie płuc i niewydolność oddechową. Mimo to Jerzy biega i mówi, że bieganie uratowało mu życie. Jego spirometria wynosząca 39% (jedynie taką powierzchnię płuc miał aktywną) wzrosła dzięki systematycznym treningom biegowym do blisko 94%, czyli poziomu zdrowego człowieka!
Opublikowane: pt., 04/10/2019 - 23:43
Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdroju to miejsce które powoduje, że zaczyna szybciej krążyć krew. Cały mój ogromny sentyment do biegania to właśnie impreza w uzdrowisku – pisze Marta Bukała
Opublikowane: pt., 04/10/2019 - 09:30
Adam Bandel na Festiwalu Biegowym pobiegł już Bieg 7 Dolin (34 km), Runek Run (22 km) i Życiową Dziesiątkę. W przyszłym roku planuje Bieg 7 Dolin (64 km) albo półmaraton lub maraton. – Krynica to kapitalne miejsce spotkań! Wyjątkowy jest bardzo duży wybór biegów, a dzięki temu spotykam tam ultrasów, ale także biegaczy lubiących krótsze dystanse. Chciałbym spróbować wszystkiego po trochu, więc za rok znów wracam – zapewnia.
Opublikowane: śr., 02/10/2019 - 08:36

Strony

Partnerzy 2019

Sponsor tytularny

Partner Festiwalu

Partner Maratonu

Partner Życiowej Dziesiątki

Współorganizator Życiowej Dziesiątki

 

Partner Brubeck Iron Run

Partner Biegu Kobiet

Partnerzy Biegu 7 Dolin 35 km

 

Partnerzy Runek Run

Główny Partner Techniczny Festiwalu

 

Partnerzy Instytucjonalni

 

Partnerzy Festiwalu


 ​   

 

 

Partnerzy Medialni

Rzeczpospolita   TVP INFO       w Sieci Wprost do Rzeczy        sportowefakty.wp.pl​​

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce