Najważniejsze Informacje

Festiwal Biegowy

Przewodniczący Rady Programowej Forum Ekonomicznego oraz pomysłodawca Festiwalu Biegowego - najstarszy uczestnik Iron Run w 2015 r., opisał dla nas to wszystko co przeżył na trasach festiwalowej etapówki.  Mila Bieg krótki w zasadzie bez historii, ale najważniejsze jest to że człowiek poznaje swoich. W moim przypadku to Janusz Wojtas i Piotr Sendecki, już do końca będą stanowić mój punkt odniesienia. Czasem będziemy biec razem, a czasem tylko spotkamy się na trasie, ale cały czas będziemy dla siebie partnerami. Do biegu wystartowałem jak szalony, Chłopaki się ze mnie śmieją, że...
Opublikowane: czw., 05/12/2019 - 18:36
Bez ich pomocy trudno wyobrazić sobie nie tylko imprezy sportowe. Ich wsparcie doceniamy my, organizatorzy Festiwalu Biegowego w Krynicy, doceniają także biegacze. 5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza!
Opublikowane: czw., 05/12/2019 - 12:31
 – Po dobiegnięciu nie sprawdzałam tak dokładnie wyników i nie wiedziałam nawet, że tak wyszło – przyznaje. – Jak tylko zdrowie pozwoli to wracam do Krynicy. Muszę przecież powalczyć z czasem i obronić trzecie miejsce w mistrzostwach Polski masters.
Opublikowane: czw., 05/12/2019 - 08:49
Tak rodzina Ptaszyńskich zaplanowała starty w 10. Tauron Festiwalu Biegowym. Do Krynicy przyjechali aż z Wielkopolski z Kościana. Każdy z innym celem. Głowa rodziny Wojciech Ptaszyński potrzebował punktów ITRA, by startować zagranicą. Najpierw planował pobiec dystans 117 km, ale w międzyczasie to się zmieniło.
Opublikowane: śr., 04/12/2019 - 10:50
Rafał Baliński nie tylko pomógł w organizacji transgranicznego Biegu 7 Dolin na 35 km podczas Festiwalu Biegowego w Krynicy, ale sam w nim też wystartował. – Chcieliśmy, aby o programie Interreg Polska - Słowacja 2014-2020 usłyszeli miłośnicy biegania, którzy wraz z rodzinami i przyjaciółmi odwiedzają Festiwal Biegowy.
Opublikowane: pon., 02/12/2019 - 10:51

Strony

Partnerzy 2019

Sponsor tytularny

Partner Festiwalu

Partner Maratonu

Partner Życiowej Dziesiątki

Współorganizator Życiowej Dziesiątki

 

Partner Brubeck Iron Run

Partner Biegu Kobiet

Partnerzy Biegu 7 Dolin 35 km

 

Partnerzy Runek Run

Główny Partner Techniczny Festiwalu

 

Partnerzy Instytucjonalni

 

Partnerzy Festiwalu


 ​   

 

 

Partnerzy Medialni

Rzeczpospolita   TVP INFO       w Sieci Wprost do Rzeczy        sportowefakty.wp.pl​​

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce