Przycisk rejestracji na 9. Festiwal Biegowy
Program Imprezy przycisk
Lista startowa przycisk

Najważniejsze Informacje

Festiwal Biegowy

Dziś piórem Ambasadora... zupełnie nowego. Sabina Bogacka jest Ambasadorką Festiwalu Biegów dopiero od kilku miesięcy i na imprezę do Krynicy wybiera się po raz pierwszy. Z zawodu fizjoterapeutka, z pasji biegaczka-amatorka i – jak sama się określa – "zwariowana optymistka", biegająca od 2,5 roku z całkiem już niezłymi wynikami (rekord życiowy w półmaratonie to 1:38).  
Opublikowane: czw., 16/08/2018 - 23:11
Jestem ambasadorem Festiwalu Biegów, ponieważ po pierwszym udziale w krynickim święcie biegania w 2011 roku postanowiłem ją promować i pokazać innym, że warto przyjechać do Krynicy. Warto zobaczyć, jak w jednym miejscu można zorganizować fajne zawody na różnych dystansach i miło spędzić czas z całą rodziną.
Opublikowane: czw., 16/08/2018 - 07:24
Ambasadorem Festiwalu Biegów zostałem (i mam nadzieję, że pozostanę), ponieważ chciałem osobiście zaprosić jak największą liczbę znajomych z całej Polski na biegowe święto w Krynicy-Zdroju. Zależało mi na wspólnym spędzeniu trzech dni z bieganiem i celebrowaniu naszych sukcesów. Było to możliwe właśnie dzięki panelowi ambasadora. Rokrocznie już długo przed Festiwalem większość była zapisana, a to gwarancja, że wszyscy przybędą do Krynicy na wrześniowy weekend.
Opublikowane: wt., 14/08/2018 - 23:49
Festiwal Biegowy od lat ma w swojej ciągle poszerzającej się ofercie coś dla biegaczy bardziej i mniej zaawansowanych, starszych i młodszych. Nie zapomina też o najmłodszych, którzy w Krynicy mogą nie tylko wziąć udział w licznych zabawach i konkursach, ale też poczuć na własnej skórze sportowe emocje i stanąć na starcie swojego biegu.
Opublikowane: wt., 14/08/2018 - 08:50
„Jest pani Królową Ochotnicy” - powiedział z podziwem Stanisław Jurkowski, wójt Ochotnicy Dolnej, do Katarzyny Winiarskiej, triumfatorki GUT-102, najdłuższego dystansu trzeciej edycji Gorce Ultra-Trail. Gospodarz terenu był pod wielkim wrażeniem sukcesu biegaczki z Przemyśla, która zdradziła, że „setka” w Gorcach była jej pierwszą w życiu. Pokonała ją w czasie 12 godzin 57 minut i 10 sekund.
Opublikowane: pon., 13/08/2018 - 08:12

Strony

Partnerzy

Partner tytularny

Baner Tauron - Sponsor Tytularny Ultramaratonu 64 km

 

Partner Maratonu

Partner Życiowej Dziesiątki

Partner Brubeck Iron Run

                      

Partnerzy Festiwalu

​      

Partner Półmaratonu

konspol​​

 

 

 

Partnerzy Instytucjonalni

Fundacja Sądecka

Partnerzy Medialni

Rzeczpospolita Telewizja Polska TVP Sport TVP INFO TVP INFO      w Sieci Wprost do Rzeczy      biegaczki.pl     sportowefakty.wp.pl​​​