Przycisk rejestracji na 9. Festiwal Biegowy
Program Imprezy przycisk
Lista startowa przycisk

Najważniejsze Informacje

Festiwal Biegowy

Ma dwadzieścia metrów wysokości i od lat stanowi nieodłączną atrakcję Beskidu Sądeckiego i trasy Biegu 7 Dolin. Niemal wszyscy, którzy wędrują na Radziejową, wspinali się na stojącą na jej szczycie wieżę widokową. Zbudowana w 2006 roku, niestety zaczęła się rozpadać. Rok temu została zamknięta. Teraz zapadła decyzja - wieża idzie do rozbiórki.
Opublikowane: pt., 19/07/2019 - 13:16
Na liście startowej biegów górskich 10 TAURON Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju, włącznie z najdłuższymi i najtrudniejszymi, czyli Biegiem 7 Dolin na 100 i 117 km, nie brakuje zawodników mieszkających na terenach nizinnych, w centralnej Polsce, na Mazowszu czy ziemi łódzkiej. Narzekają oni często, że do ukochanych gór mają daleko i trenowanie w warunkach startowych wiąże się z długimi wyjazdami, kosztownymi i czasochłonnymi. W Beskidy mają 400 km, w Sudety i Bieszczady jeszcze dalej.
Opublikowane: śr., 10/07/2019 - 23:14
Górski półmaraton 10. TAURON Festiwalu Biegowego nawiąże to historii przedwojennego 1. Pułku Strzelców Podhalańskich, który tak mocno zapisał się na kartach historii Sądecczyzny.
Opublikowane: wt., 09/07/2019 - 08:24
10. TAURON Festiwal Biegowy już za mniej niż 2 miesiące. Jak co roku w Krynicy Zdrój funkcjonować będzie pełna niespodzianek i radości Strefa Dzieci. W tym roku, z okazji 10. urodzin Festiwalu, dla odwiedzających szykujemy naprawdę wiele atrakcji - gry planszowe, książki, lody i ciasteczka, bańki mydlane, a dla małych artystów Strefa Malowania.
Opublikowane: pon., 08/07/2019 - 10:47
„Bardzo nam się podobało. Za rok przyjeżdżamy na cały Festiwal i to znacznie większą grupą” – zapowiedział po 9 TAURON Festiwalu Biegowym szwedzki maratończyk-globetrotter Jan Paraniak, który rok temu po raz pierwszy zawitał z żoną do Krynicy-Zdroju.
Opublikowane: ndz., 30/06/2019 - 17:50

Strony

Partnerzy 2019

Sponsor tytularny

Baner Tauron - Sponsor Tytularny Ultramaratonu 64 km

 

Partner Maratonu

Partner Życiowej Dziesiątki

Partner Brubeck Iron Run

             

Partnerzy Festiwalu

​   

 

 

 

Partnerzy Instytucjonalni

Fundacja Sądecka

Partnerzy Medialni

Rzeczpospolita Telewizja Polska TVP Sport TVP INFO TVP INFO      w Sieci Wprost do Rzeczy      biegaczki.pl     sportowefakty.wp.pl​​​

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce