Przycisk rejestracji na 8. PKO Festiwal Biegowy
Program Imprezy przycisk
Lista startowa przycisk

Najważniejsze Informacje

Festiwal Biegowy

W Święto Wojska Polskiego w Gdansku rozegrano już 23. Energa Maraton Solidarności. Edycja pozostanie w pamięci kibiców m.in. dzięki zwycięzcy - Kenijczykowi Bernardowi Kipkorirowi Talamowi. Zawodnik z Afryki prowadził przez większość część dystansu. Półmetek pokonał w 1:10:25 i miał 15 sekund przewagi nad rodakiem Karimem Kwemoi. Na 40. kilometrze jego przewaga wyraźnie wzrosła i wynosiła już ponad 2 minuty. Wówczas Talama postanowił zamienić w... prowadzącego program kulinarny.
Opublikowane: śr., 16/08/2017 - 12:32
Dla organizatorów Festiwalu Biegowego każdy biegacz jest ważny, ale oczkiem w głowie są najmłodsi. W Krynicy poza biegami specjalnie dla nich, mogą startować też w niektórych konkurencjach dla dorosłych. Od jakiego wieku można zaczynać?
Opublikowane: śr., 16/08/2017 - 11:08
Twórca Festiwalu Biegowego w Krynicy sprawdził formę w Gorce Ultra Trail. Za niecały miesiąc pobiegnie w wymagającym festiwalowym Iron Runie
Opublikowane: pon., 14/08/2017 - 11:45
Firma Uno Natura powstała na bazie rodzinnej firmy Unopol. Od początku istnienia priorytetem jest stosowanie wyłącznie naturalnych surowców o najwyższej jakości. Nie dziwi, że produkty te trafiają w serca konsumentów, nie tylko tych najmłodszych. 
Opublikowane: ndz., 13/08/2017 - 10:01
W dniach 8-10 września w Krynicy-Zdroju Fundacja Ronalda McDonalda we współpracy z Fundac
Opublikowane: ndz., 13/08/2017 - 09:40

Strony

Partnerzy

Partner tytularny

PZU

Partner Festiwalu

PZU

Partner Maratonu

Koral

Partner Życiowej Dziesiątki

Partner Półmaratonu

konspol

Sponsor Życiowej Dziesiątki

wisniowski

Partnerzy Instytucjonalni

Fundacja Sądecka Krynica-Zdrój

Partnerzy Medialni

Rzeczpospolita Telewizja Polska TVP Sport TVP INFO TVP INFO Runner's     w Sieci Wprost do Rzeczy  Maratony Polskie  Manager biegaczki.pl    Sądeczanin sportowefakty.wp.pl