Łańcut zaprasza na piątkę."Niezmiennie" tylko obywateli Unii Europejskiej


Opublikowane w wt., 15/05/2018 - 09:23

Z wielką przyjemnością pragniemy Was zaprosić na 5. Uliczny Bieg o Puchar Burmistrza Łańcuta, który odbędzie się 16 czerwca (sobota) na terenie ośrodka MOSiR i parku zamkowego.

Organizujemy główny bieg na dystansie 5 kilometrów, którego trasa prowadzi przez malowniczy kompleks Łańcuckiego Zamku, oraz biegi dla dzieci w kategorii: przedszkole, szkoła podstawowa klasy 1-3, klasy 4-6 oraz klasy 7-8 gimazjum.

Na każdego zapisanego zawodnika czeka koszulka, pakiet prezentów od sponsorów oraz okolicznościowy medal na mecie. Dla wszystkich małych uczestników będzie czekać darmowa porcja lodów oraz pamiątkowe medale.

Jak co roku dla uczestników biegu głównego będą czekać bilety wstępu do Zamku. W kategoriach wiekowych każda osoba na podium otrzyma pamiątkowy medal oraz voucher do lokalnych restauracji.

Planujemy także kategorie najlepszego mieszkańca oraz mieszkanki Łańcuta, w których będzie można wygrać karnet na siłowni na okres 3 miesięcy oraz karnet na przyszły sezon Sokoła Łańcut.

Niezmiennie od początku naszej inicjatywy w biegu mogą wziąć udział wyłączenie obywatele UE.

Zapraszamy do śledzenie aktualności, gdzie zamieszczamy najnowsze informacje o biegu oraz na stronę i profilu facebook „Łańcut Biega”.

5. Łańcucka Piątka w festiwalowym KALENDARZU IMPREZ.

Łukasz Kuźniar, MOSiR Łańcut


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce