Miejski Ratusz na koszulkach półmaratonu Białystok


Opublikowane w śr., 14/03/2018 - 09:06

Miejski ratusz znajdzie się na koszulkach, w których 13 maja tysiące biegaczy z kraju i zagranicy wybiegną uczestnicy 6. PKO Białystok Półmaratonu.

Po Pałacu Branickich, który w ubiegłym roku znalazł się na koszulkach PKO Białystok Półmaratonu, tym razem przyszedł czas na kolejną wizytówkę miasta. 13 maja na koszulkach znajdzie się Miejski Ratusz. Ten XVII-wieczny budynek jest jednym z najbardziej charakterystycznych budynków w mieście. Co ciekawe, ratusz nigdy nie był siedzibą miejskich władz. Początkowo pełni funkcje handlowe, a dziś jest siedzibą Muzeum Podlaskiego.

13 maja spod bramy Pałacu Branickich wystartują dwa biegi: Półmaraton na dystansie nieco ponad 21 km i bieg towarzyszący City Run na 5 km, który może stać się doskonałym celem wiosennych powrotów do formy sprzed zimowej przerwy.

Na dwa miesiące przed startem imprezy na listach startowych jest już ponad 2000 biegaczy, co oznacza, że pozostało już mniej niż 2000 wolnych pakietów, które do końca marca można kupić po najniższej cenie. W kwietniu opłata startowa wzrośnie.

6. PKO Białystok Półmaraton w festiwalowym KALENDARZU IMPREZ.

mat. pras.


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce