Rusza Four Colours Grand Prix Inowrocławia


Opublikowane w wt., 03/04/2018 - 07:59

Już 8 kwietnia 2018 roku rusza kolejna edycja Four Colours Grand Prix Inowrocławia na 5 i 10 kilometrów oraz towarzyszący temu wydarzeniu Festiwal Biegów Dzieci. Chcielibyśmy zaprezentować Państwu trasę Green Run, oficjalną koszulkę oraz kilka niezbędnych informacji na temat tego co Was czeka wybierając się do Inowrocławia.

Trasa pierwszego biegu została zmieniona w stosunku do poprzedniego roku. Zmiana polega na tym iż zaczynamy w tym roku od trasy która była w zeszłorocznym cyklu jako ostatnia a więc biegamy trasą RED RUN. Chcemy jeszcze bardziej uatrakcyjnić Nasz cykl poprzez zmiany tras poszczególnych biegów, zachowując stałe trasy w każdym cyklu. Mamy nadzieję że ten pomysł Wam się spodoba. Liczymy również iż spodoba Wam się tegoroczna koszulka którą otrzymają biegacze na pierwszym biegu.

Jednocześnie przypominamy iż koszulka jest dostępna TYLKO w Pakietach NORMAL i VIP. Jeśli więc chcecie mieć ją w swojej kolekcji to zachęcamy do wyboru właśnie tych pakietów, w Pakiecie najtańszym nie ma koszulki a jest kubek.

Przypominamy również iż zapisy internetowe są tylko do 5 kwietnia 2018, po tym terminie będzie można się zapisać tylko w biurze zawodów ale ceny pakietów startowych wzrastają i dostępne będą tylko pakiety NORMAL - 50.00 zł. i STANDARD - 35.00 zł. Pakiet VIP dostępny jest tylko poprzez zapisy elektroniczne.

Zapisy dla dzieci - tylko przez zapisy elektroniczne do 5 kwietnia. W biurze zawodów nie będzie można zapisać dzieci na biegi dla dzieci.

Zachęcamy do zapisów i opłaty przez system sts-timing.

A teraz kilka informacji praktycznych:

Biuro zawodów i wydawanie pakietów startowych odbywać się będzie:

  • w piątek 6 kwietnia w godzinach 17.00 - 20.00,
  • w sobotę 7 kwietnia w godzinach 16.00 - 20.00,
  • w dniu zawodów w godzinach 8.00 - 12.45.

Biuro zawodów mieści się na stadionie im. Inowrocławskich Olimpijczyków przy ul. Wierzbińskiego 2 pod trybuną główną - wejście na stadion od ulicy Wierzbińskiego.

Uwaga. Start biegów dla dzieci - godzina 11.00 w następującej kolejności

  • 100 metrów
  • 400 metrów
  • 800 metrów
  • 1200 metrów

Start biegów głównych o godzinie 13.00

Dla biegaczy dostępne będą szatnie, depozyt, strefa masażu, strefa testowania butów biegowych i najnowsza kolekcja biegowa firmy Kalenji wystawiana przez DECATHLON Inowrocław. Ponadto na każdego biegacza będzie czekała woda na mecie, owoce, ciepła herbata oraz kiełbaska z grila od Firmy VIANDO. Nasz Sponsor główny firma Toyota Jaworski Auto przeznaczyła dla jednego z biegaczy samochód z pełnym bakiem na weekend. 

Każdy z biegaczy otrzyma oczywiście pamiątkowy medal a dzieci biorące udział w Festiwalu Biegowym unikatowy drewniany medal Green Run oraz coś słodkiego na mecie. Każde dziecko jest zwycięzcą. Bieg poprowadzi samochód z zegarem który zagwarantowała Nam Firma CRONIMET.

Zachęcamy do zapisów i udziału w jednym z najlepszych cykli biegowych w Polsce.

Four Colors Grand Prix Inowrocławia w festiwalowym KALENDARZU IMPREZ

Organizator


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce